Torrent Kategorileri

Aile
Aksiyon
Animasyon
Belgesel
Bilim Kurgu
Biyografi
Drama
Fantastik
Gerilim
Gizem
Komedi
Korku
Macera
Müzik
Müzikal
Polisiye
Romantik
Savaş
Spor
Suç
Tarihi
Western
Ronin 47 : 47 Ronin 2013 Blu-ray CEE 1080p AVC DTS 5.1 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 06:53 , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 1 / Boyut: 41.42 GB / Tamamlandı: 0
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.3 6.3/10 Kategori: Aksiyon | Drama | Fantastik
Kategori: Türkçe Filmler > BluRay / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1335975/

Ronin 47 : 47 Ronin 2013 Blu-ray CEE 1080p AVC DTS 5.1 TORAHikaye 18. yüzyıl Japonya'sında geçer. İngiliz bir denizciyle Japon bir köylü kadının evlilik dışı çocuğu olan Kai ile ustaları öldürülen 47 kişilik ustasız kalmış samuray (ronin) grubunun Lord Kira'dan intikam alma hikayesi anlatılmaktadır.
47 Ronin, tüm dünyayla aynı anda 27 Aralık 2013 günü Türkiye'de gösterime girdi.


Vizyon Tarihi: 27 Aralık 2013
Yapımı : 2013 - ABD
Tür : Aksiyon , Dram , Fantastik
Süre: 119 Dak.
Yönetmen : Carl Rinsch
Oyuncular : Keanu Reeves , Rinko Kikuchi , Cary-Hiroyuki Tagawa , Hiroyuki Sanada , Yorick van Wageningen
Senaryo : Chris Morgan , Walter Hamada , Hossein Amini
Yapımcı : Erwin Stoff , Scott Stuber

Ankaranin Dikmeni BL 07 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 01:59 , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 12 / İndirilen: 9 / Boyut: 931.96 MB / Tamamlandı: 21
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Ankaranin Dikmeni BL 07 DVB XviD by 07BRN91 TORA
Dikmen, sokakta yürürken denk geldiği bir kapkaç olayına karışır. Çantasını kaptıran kadın, turist olarak Türkiye'ye gelmiş bir Arap Şeyhi'nin kızıdır. Dikmen hırsızın peşinden koşsa da yakalayamaz. Turist kadına yardım etmek amacıyla iletişim kurmaya çalışır fakat kadın ne Türkçe ne de İngilizce bilmektedir.
Sevdaluk BL 16 DVB XviD by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 00:33 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 19 / İndirilen: 3 / Boyut: 767.55 MB / Tamamlandı: 27
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Komedi | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Sevdaluk BL 16 DVB XviD by ramses77 TORA

16.Bölüm
ADALET’İN FENDİ MUHTAR ALİ’Yİ YENER Mİ?
Show TV ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Sevdaluk, bu hafta yine izleyicileri ekrana kilitleyecek!
Adalet, Muhtar Ali’ye hiç tahmin edemeyeceği bir sürpriz hazırlar. Çevirdiği türlü türlü dolaplar hem köy ahalisini, en çok da Adalet’i sinirlendiren Muhtar Ali, kendisine hazırlanan bu tuzağa düşecek midir? Bir önceki bölümde herkesin peşine düştüğü belgeleri yakan Muhtar Ali’nin kurtulması bu kez kolay olmayacaktır.
ALİ İHSAN AT MİDUR?
Şenyuva Köyü’nde olaysız bir gün geçmezken düğün hazırlıkları yapan Veteriner Lütfü ve Fatma, hayallerine çok yaklaşır. Her şey yolunca giderken Veteriner Lütfü bir kaza geçirir. Düğüne yetişebilmek için elinden geleni yapan Ömer Lütfü iyileşebilmek için, atlara yaptığı iğnenin kendisine yapılmasını ister. Bu sorumluluğu üstlenen Ali İhsan ve Fatma’yı bir sürpriz beklemektedir. İğne yanlışlıkla Ali İhsan’a saplanır. Ali İhsan, iğnenin kendisine saplanmasıyla bambaşka biri olur.
Radyocu Cemal ve Mühendis Serkan’ın yılan hikayesine dönen Gonca’nın aşkını kazanma yarışı da tam gaz devam etmektedir.
Şenyuva Köyü kendi derdine düşmüşken, Orhan kontrolleri için hastaneye gider. Bir süredir hastalığını saklayan Orhan, hastalığının durumuyla ilgili çok önemli bir şey öğrenir.Kara Para Ask BL 07 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 22:59 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 57 / İndirilen: 6 / Boyut: 955.28 MB / Tamamlandı: 108
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Aksiyon | Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Kara Para Ask BL 07 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

7.Bölüm
Parayı verip kardeşini kurtaracağını düşünen Elif, Ömer'in uyarısına aldırmadan kapıyı açmış ve Sıtkı'nın cansız bedeniyle karşı karşıya kalmıştır. Hayatının şokunu yaşayan Elif, katil olduğunu düşünmektedir ve büyük bir sarsıntı yaşamaktadır. Ömer olayı çözmeye çalışırken bir yandan da var gücüyle Elif'e destek olmaktadır. Sırrını paylaşacak başka kimsesi olmayan Elif çaresizce Ömer'e sığınır. Elif kardeşini bulmak konusunda iyice ümitsizliğe kapılmışken, Ömer'in bulduğu bir ipucu olayların seyrini birden bire değiştirir. Nilüfer'e giden yol yeniden açılmak üzeredir.
Holdingin partisinde gazeteciler tarafından görüntülenen Ömer ve Elif, ertesi gün gazetelere haber olmuştur. Bu durum ikilinin başına hiç beklemedikleri sorunlar çıkacak ve ayaklarına dolanacaktır.
Tayyar'ın Pınar'dan duydukları Ömer'e dair şüphelerinin artmasına neden olur. Bir an önce Ömer'in gerçek amacını ve kimliğini öğrenmek zorundadır. Bunun için Ömer'e hayır diyemeyeceği bir teklifte bulunur. Bu arada aşk acısı çeken Mert hırsını çıkarmak için Zerrin'in kapısını çalar. Mert'in anlattıklarıyla şaşkına dönen ve öfkelenen Zerrin herkesi zora sokacak bir karar alır.Muhtesem Yuzyil BL 133 DVB XviD by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 22:37 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 52 / İndirilen: 3 / Boyut: 990 MB / Tamamlandı: 99
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.2 6.2/10 Kategori: Drama | Tarihi
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt1848220/

Muhtesem Yuzyil BL 133 DVB XviD by ramses77 TORA

133.Bölüm

Muhteşem Yüzyıl’da bu haftaya Hürrem ve Süleyman’ın ölümsüz aşkı damga vuruyor!

Hürrem’in öleceğini kabul etmek istemeyen Süleyman, Hürrem’e şifa bulmak için çırpınıyor. Selim’in yanına geçen Lala Mustafa ise Bayezıt’a tuzak kuruyor! Laladan gelen mektupla çılgına dönen Bayezıt, Selim’i düelloya çağırıyor. İki kardeş ölümüne bir mücadele için karşı karşıya geliyor! Sinyor Pedro, Mihrimah’a birlikte kaçmayı teklif ediyor! Mihrimah’a olan tüm inancını kaybeden Rüstem ise Sinyora Mendes’le yakınlaşıyor! Süleyman ve Hürrem şifa bulmak için gittikleri Bursa’da vicdanlarıyla hesaplaşıyor. Süleyman oğlu Mustafa’nın türbesinde hayatının en zor sınavını verirken, Hürrem, Mahidevran’dan helallik istiyor! Ölümü kabullenen Hürrem’in arzusu, Süleyman’ın yüreğine kor gibi düşüyor!

Hürrem’in hastalığını öğrenen Süleyman, yıllar süren hasrete son verip aşkına kavuşur. Süleyman, Hürrem’i iyileştirmek için tüm gücüyle savaşır. Ancak tüm çabalar sonuçsuz kalır. Hürrem ölüme yaklaştığının farkındadır.

Pedro, Mihrimah’a payitahttan birlikte kaçmayı teklif eder. Mihrimah aşkının peşinden mi gidecek yoksa bu aşkın ellerinden kayıp gitmesine izin mi verecektir? Mihrimah’ın aşkından umudu kesen Rüstem ise Gracia Mendes’in ilgisine daha fazla karşı koyamaz.

Lala Mustafa ve Selim Bayezıt’a karşı tehlikeli bir oyuna girişir. Bayezıt’ı kışkırtıp hata yapmasını sağlayacaklardır. Ancak Bayezıt öyle ağır bir cevap verir ki Selim’in hayatı Bayezıt’ın ellerindedir.

Süleyman, hastalığına şifa bulmak için Hürrem’i Bursa’ya götürür. Süleyman ölümüne hükmettiği oğlunun mezarında vicdanıyla hesaplaşırken, Hürrem helallik almak için Mahidevran’ın karşısına çıkar. Bu yüzleşme iki acılı anne için de zor olacaktır. Hürrem’in öleceği gerçeğini kabullenemeyen Süleyman, Hürrem’in isteği ile kahrolur.Kizilelma BL 15 HDTvRip 720p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 21:49 , 10isilALBEN10 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 46 / İndirilen: 2 / Boyut: 710.25 MB / Tamamlandı: 84
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Aksiyon | Drama | Macera
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Kizilelma BL 15 HDTvRip 720p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Açiklama :

ŞİD’in elinde tuttuğu Murad ve Sinan, adım adım ölüme yaklaşırken Zeynep gizlice Irak’a gitmek için Hasan’ı ikna etmeye çalışır, ama Hasan’ın söyledikleri karşısında şok olur. Diğer taraftan Meryem Kadıoğlu da Zeynep’e çok sert ve net bir talimat verir. İstanbul Birimi’nde sinirler gerilmişken Müsteşar Yardımcısı Cahit birime gelir ve operasyon konusundaki kesin kararını söyler; yapılacak bir şey yoktur... Öte yandan Sinan IŞİD’i durdurmak için son hamlesini yapar ama Murad asla geri adım atmaz.


Benim Icin Uzulme BL 54 WebRip by cezadd TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 18:45 , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 20 / İndirilen: 1 / Boyut: 787.24 MB / Tamamlandı: 32
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Benim Icin Uzulme BL 54 WebRip by cezadd TORA

Açiklama :

Dilan'la Hopa'dan ayrılıp yeni bir hayat kurmaya hazırlanan Buke hazırlıklarını yapmaktadır. Ama Harun'un, Buke'yi bırakmaya hiç niyeti yoktur.
Arif ve tayfası, Buke’yi Harun'dan temelli kurtarmak için bir çözüm üretir. Ancak bulduğu çözüm zor ve tehlikelidir. Her şey planlandığı gibi gitmezse sonu felaket olabilir. Harun, Buke’nin kendisinden kurtulmak için hazırladığı plan karşısında ne yapacak?
Bahar’ın Sinan’la gizlice görüştüğünü öğrenen Şahin’in Bahar için bir planı vardır. Bahar ise her şeyden habersiz kendisini bekleyen sürpriz için heyecanlıdır.Kader 2006 DVD5 TR TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 14:22 , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 1 / Boyut: 4.36 GB / Tamamlandı: 3
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 8.0 8.0/10 Kategori: Drama
Kategori: Türkçe Filmler > DVD-R / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt0875595/

Kader 2006 DVD5 TR TORA
Kader (2006)
Bekir Uğur'a âşıktır. Uğur Zagor'u sevmektedir, Zagor ise suç işlemeyi. Zagor hapisten çıkar. Boğucu bir yaz gecesi aksilikler birbirini takip edince mahallede cinayet işlenir. Aynı gece Uğur da kaybolur. Bu cinayet, o güne kadar genç ve zengin Cevat'ın koruması altında yaşayan Uğur'un genç ve güzel annesi, felçli babası ve küçük erkek kardeşi için zor ve karanlık günlerin habercisi olsa da, Uğur'a delicesine aşık olan Bekir'in kurtuluş umudu olur. Ailesinin bulduğu bir kızla evlenip, yeni bir yaşama başlar. Ama aylar sonra, Zagor'un İzmir'de iki polisi öldürüp yakalanması ve Uğur'un İstanbul'a dönmesiyle yeni bir umut belirince, bu acımasız aşkın peşinde yıllar yılı sürecek amansız bir takip başlar. Bekir, taşra pavyonlarında, üçüncü sınıf otel odalarında, esrar alemlerinde Uğur'un izini sürer.
Kader 2006 TR DVDRip by mttemel TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 14:14 , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 1 / Boyut: 798.98 MB / Tamamlandı: 18
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 8.0 8.0/10 Kategori: Drama
Kategori: Türkçe Filmler > Türk Filmleri
http://www.imdb.com/title/tt0875595/

Kader 2006 TR DVDRip by mttemel TORA
Kader (2006)
Bekir Uğur'a âşıktır. Uğur Zagor'u sevmektedir, Zagor ise suç işlemeyi. Zagor hapisten çıkar. Boğucu bir yaz gecesi aksilikler birbirini takip edince mahallede cinayet işlenir. Aynı gece Uğur da kaybolur. Bu cinayet, o güne kadar genç ve zengin Cevat'ın koruması altında yaşayan Uğur'un genç ve güzel annesi, felçli babası ve küçük erkek kardeşi için zor ve karanlık günlerin habercisi olsa da, Uğur'a delicesine aşık olan Bekir'in kurtuluş umudu olur. Ailesinin bulduğu bir kızla evlenip, yeni bir yaşama başlar. Ama aylar sonra, Zagor'un İzmir'de iki polisi öldürüp yakalanması ve Uğur'un İstanbul'a dönmesiyle yeni bir umut belirince, bu acımasız aşkın peşinde yıllar yılı sürecek amansız bir takip başlar. Bekir, taşra pavyonlarında, üçüncü sınıf otel odalarında, esrar alemlerinde Uğur'un izini sürer.
Bir Hikayem Var 2013 DVD5 TR TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 01:23 , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 8 / İndirilen: 1 / Boyut: 4.35 GB / Tamamlandı: 18
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 4.5 4.5/10 Kategori: Komedi
Kategori: Türkçe Filmler > DVD-R / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt2736994/

Bir Hikayem Var 2013 DVD5 TR TORA
Bir Hikayem Var (2013)
Mert‘in bir hayali vardır. Kendi filmini çekmek... İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay ve Aras‘la yola koyulurlar... Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına bela olur. Çıktıkları bu yolda, işler planladıkları gibi gitmeyince, kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar.
Arrow S02-E20 HDTV-LOL TR Altyazi

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 05:06 , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 0 / Boyut: 252.53 MB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 8.2 8.2/10 Kategori: Aksiyon | Bilim Kurgu | Drama | Gizem | Macera | Suç
Kategori: TV Kayitlari > Yabancı / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt2193021/

Arrow S02-E20 HDTV-LOL TR Altyazi

"TR Altyazı çıkınca eklenecektir.İyi Seyirler..."

Starling Şehri'nin milyarder playboyu Oliver Queen (Stephen Amell) bir gemi kazasında babası Robert Queen'i ve sevgilisi Laurel Lance'in (Katie Cassidy) kız kardeşi olan Sara Lance'i (Jacqueline Maclnnes Wood) kaybettikten sonra beş yıl bir adada mahsur kalır. Herkes onun da yattakilerle birlikte öldüğünü düşünmektedir. Oliver Starling Şehri'ne döndükten sonra annesi Moira Queen (Susanna Thompson), şirketin eski mali işler müdürü yeni CEO'su olan üvey babası Walter Steele (Colin Salmon) ve küçük kız kardeşi Thea (Willa Holland) ile tekrar bir araya gelir. 5 yıl aradan sonra sosyeteyi yakalamaya çalışan ve gündüzleri milyoner rolü yapıp geceleri işlettiği kulübü kamuflaj olarak kullanıp yeşil başlıklı bir kanunsuza dönüşen Oliver, babasının ölmeden önceki son dileği olan Queen ailesinin yanlışlarını düzeltmek için, Starling Şehri'ni eski şanına kavuşturabilmek için, sosyetenin hastalıklarıyla savaşır. Oliver'in kanunsuz kimliği, kızı Sara'nın ölümünden ve eşinin onu terk etmesinden dolayı Oliver'i suçlayan ve kendini kanunsuzu yakalamaya adamış olan dedektif Quentin Lance'in (Paul Blackhtorne) odağı haline gelir. Oliver'in sürekli koruması olan John Diggle (David Ramsey) daha sonra adalet için Oliver'in savaşına katılır. Oliver'in annesi Moira da bazı sırlar saklamaktadır. Oliver'in o yatta ölmediğini ve o adada mahsur kaldığından haberi vardır. Çünkü yat sabote edilmiştir.


Bandicam v1.9.5.510 TR Full

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 03:35 , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 8.5 MB / Tamamlandı: 3
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı
Kategori: Programlar ve Oyunlar > Programlar

Bandicam v1.9.5.510 TR FullBandicam, ekran kayıt programıdır. Bilgisayar ekranınızda dilediğiniz bir alanı veya DirectX/OpenGL teknolojisini kullanan bir program üzerinde kayıt yapabilirsiniz.

Özellikler:

• WOW, Minecraft ve çeşitli windows programları kayıt

• MPEG-1, Xvid ve MJPEG video kodek desteği

• PCM ve MPEG-1 Layer II ses kodek desteği

• AVI video format (.avi) desteği

• MPEG-1 video kodek VBR modu desteği

• BMP, PNG ve JPEG görüntü desteği

• Sürekli görüntü yakalama

• FPS overlay

• FPS limit

• Kaydedilen dosyayı çevirmeden YouTube'a yükleyebilme

• Kayıt boyutu diğer programlara göre çok daha küçüktür (program yapımcısı öyle iddia ediyor)

• Diğer programlara göre daha az cpu/gpu tüketimi (program yapımcısı öyle iddia ediyor)

• Yüksek kalitede video kaydedebilirsiniz, 2560×1600 yüksek kalitede 1080p full hd video yapılabilir
Kent Sarkilari - Anisi Kalmıstir (2014)

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 03:27 , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 0 / Boyut: 69.54 MB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Kent Şarkıları - Anısı Kalmıştır (2014)
Anısı Kalmıştır
Sancı
Ellerinden Öperim
Sonunda
Bana Su Gönder Oralardan
İçimde İnsan Kırıkları
Anlam
Omuzunda Kuşlar
Yağmur Yağsa
Yolculuk
Uzak
Göçmen Kuşun Şarkısı
Söz & Müzikler: Erkan Güneş
Zeliha Sunal - Cok Ayip (2014) Full Album

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 03:27 , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 24.77 MB / Tamamlandı: 2
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Full Albumler

Zeliha Sunal - Çok Ayıp (2014) Full Album

01. Dokuz Canlı
02. Rüyalarda Buluşuruz
03. Çok Ayıp
04. Aldatıldık
05. Kurbağa Prens
Gulsah Buzlu - 2014 (2014) Full Album

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 03:27 , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 48.08 MB / Tamamlandı: 3
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Full Albumler

Gülşah Buzlu - 2014 (2014) Full Album

01.Hadi Neyse
02.Veda Zamanı
03.Elveda
04.Sor
05.Veda Zamanı (Remix)
Demet Akalin - Rekor (2014) Full Album

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 03:27 , TORABOT Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 7 / İndirilen: 3 / Boyut: 97.27 MB / Tamamlandı: 9
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Full Albumler
Anonim Yükleyici

Demet Akalın - Rekor (2014) Full Album


01.Kötü Kalp
02.Nefsi Müdafaa
03.İlahi Adalet
04.Rekor
05.Ummadığım Anda
06.Ara Verelim
07.Vay Vay Vay
08.Kibrit
09.Koltuk
10.Ödeştik
11.Sözüm Ona Sevdin
12.Gurur Duyarım
13.Yeminim Var
14.Aşk Totemi
15.Vur Gitsin Beni
16.Vur Gitsin Beni - İdo Vers
The Blacklist S01E19 HDTV x264 LOL TR Altyazi

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 01:29 , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 242.59 MB / Tamamlandı: 6
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 8.2 8.2/10 Kategori: Suç
Kategori: TV Kayitlari > Yabancı / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt2741602/

The Blacklist S01E19 HDTV x264 LOL TR Altyazi

Diziye ait Türkçe altyazı “Altyazı” bölümündedir.
The Blacklist

Dünyanın en çok aranan suçlusu gizemli bir şekilde teslim olur ve birlikte çalıştığı herkesin ismini vermeyi teklif eder. Tek şartı görünürde hiçbir bağlantısı olmayan FBI ajanı (Megan Boone) ile çalışmaktır.
INNA feat. J Balvin - Cola Song (2014) HD 1080p by 07BRN91 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 00:24 , 07BRN91 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 18 / İndirilen: 0 / Boyut: 113.86 MB / Tamamlandı: 93
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Video Klipler

INNA feat. J Balvin - Cola Song (2014) HD 1080p by 07BRN91 TORA

Açiklama : İnna Cola klibidir. Tavsiyedir.Ekran Görüntüsündedir.

Kucuk Aga BL 13 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 22:30 de , 07BRN91 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 44 / İndirilen: 0 / Boyut: 775.73 MB / Tamamlandı: 146
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Komedi
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Kucuk Aga BL 13 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Açiklama : Mehmetcan, Kanuni rolünün peşinde

Mehmetcan, Kanuni rolünü alabilmek için okulda yapmadığını bırakmıyor.

Mehmetcan, Kanuni rolünü alabilmek için okulda yapmadığını bırakmaz. Başak ve Ali arasındaki yakınlaşma Mehmetcan’ı rahatsız eder. Sonrasında Sinem bundan haberdar olur. Sinem’in yaşadığı talihsiz durum karşısında herkes şaşkına döner. Bu durum Mehmetcan’ı şok eder. Başak’ın Sinem için yaptıkları aradaki buzları biraz eritir fakat, Mehmetcan’ın Başak’a olan tavrı aynı şekilde devam edecektir.
Kacak BL 26 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 22:22 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 82 / İndirilen: 0 / Boyut: 747.99 MB / Tamamlandı: 253
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 8.6 8.6/10 Kategori: Aksiyon | Polisiye | Romantik | Suç
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt3418430/

Kacak BL 26 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

26.Bölüm
Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.
Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.


Seksenler BL 104 HDTvRip 720p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 21:55 de , 10isilALBEN10 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 37 / İndirilen: 0 / Boyut: 750.12 MB / Tamamlandı: 121
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Aile | Komedi | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Seksenler BL 104 HDTvRip 720p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Açiklama :

Ergun Plak’ın Büyük Sırrı Ortaya Çıkacak mı? Almanya’da gizli gizli evlendiğini Butik Ali’ye söyleyen Ergun, bu sırrı başta Nazlı olmak üzere herkesten saklamaya kararlıdır. Ergun bir an önce Almanya’daki karısından boşanma planları yaparken kötü bir sürprizle karşılaşır! Ahmet ve Gülden’in ailesinde düğün telaşı başlamıştır. Ahmet sade bir nikah töreni ile evlenmek isterken Gülden’in ailesi düğün için ısrar etmektedir. Nazlı, Çağatay ve Susmuş’un kızı Kader’i tanıştırmak isteyince, birbirinden eğlenceli anlar yaşanır.
maNga - isiklari Sondurseler Bile (2014) Full Album

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 16:29 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 14 / İndirilen: 0 / Boyut: 103.26 MB / Tamamlandı: 109
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Full Albumler

maNga - isiklari Sondurseler Bile (2014) Full AlbumDem
Fazla Aşkı Olan Var Mı
Parti
Hint Kumaşı
Bize Müsaade Ettim
Bir Varmış Bir Yokmuş
Işıkları Söndürseler Bile
En Güzel Şarkım
Gözünü Aç Çocuk
Romantik Şizofren
Eriyorum Nihayete
Yaranmaz Aşık
Berrin - Unutmadım (Single) (2014)

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 14:47 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 7.25 MB / Tamamlandı: 15
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Berrin - Unutmadım (Single) (2014)Berrin - Unutmadim
Levent Dörter - Hoscakal (2014) Full Album

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 14:44 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 5 / İndirilen: 0 / Boyut: 43.33 MB / Tamamlandı: 23
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Full Albumler

Levent Dörter - Hoscakal (2014) Full Album


Hoşçakal
Kağıt Kesiği
Ki Ben
Sana Baktıkça
İlk Aşk
Aşka Tövbeliyim
İlk Aşk (Akustik)
Aşka Tövbeliyim (Club Versiyon)
Beni Boyle Sev BL 56 HDTvRip 720p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 11:35 de , 10isilALBEN10 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 14 / İndirilen: 0 / Boyut: 758.34 MB / Tamamlandı: 53
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Aile | Komedi | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Beni Boyle Sev BL 56 HDTvRip 720p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Açiklama :

Nadide’nin ısrarıyla dadı Esra’nın bebeğe bakmaya başlaması Ayşem ve Ömer’in bütün düzenini bozar. Esra’yı göndermeye, başlarının çaresine bakmaya kesin olarak kararlıdırlar. Üstelik teknolojinin nimetlerinden yararlanan Nadide de evin bir parçası haline gelir ve gerilim artar. Başbaşa kalan Reyhan ve Mazhar bir yandan nefis yemeklerin tadını çıkarırken bir yandan da doktorun bu davranışına bir anlam vermeye çalışır. Taner’in itirafları Seda ve Furkan’ın yepyeni bir başlangıç yapmasına sebep olur. Seda heyecan içinde düğün planları yapar. Furkan, Seda’yı mutlu etmeyi çok ister fakat bu yükü kaldırmak pek kolay olmayacaktır. Mazhar ve Haluk’un ortaklığı Deniz’in canını sıkar; babasını kantinde arkadaşlarına hizmet ederken görmekten rahatsızdır. Eda ile evlilik kararı alan Nail huzursuzdur. Eda’nın beklentilerini karşılayamayacağını düşünerek üzülmektedir. Eda da Nail’in hala ilk evliliğinde taktığı alyansı çıkarmadığının farkındadır. Bu durum onu içten içe yıpratır, hatta kıskançlık yaşamasına neden olur. Ayşem, beklenmedik bir olgunlukla Nail’in yeni bir sayfa açmasına yardım eder… Ömer ve Seda, Furkan’ın Burak’a yaklaşmasını istemez. Yüzleşmeye Ömer gider. Ömer’in şirkete kendisini ve Reha’yı görmeye geleceğini öğrenen Burak zor anlar yaşar
Internet Download Manager 6.19 Build 7 Final TR

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 09:37 de , mackrulzz Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 13 / İndirilen: 0 / Boyut: 5.89 MB / Tamamlandı: 77
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı
Kategori: Programlar ve Oyunlar > Katılımsız Programlar

Internet Download Manager 6.19 build 6 Final TR


Internet Download Manager, internet üzerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini 5 kata kadar daha hızlı yapmanıza olanak sağlayan güçlü bir dosya indirme yöneticisidir. Firefox, Google Chrome, Opera ve Internet Explorer gibi tüm popüler internet tarayıcılarıyla entegre olarak çalışabilen IDM, aynı zamanda yarım kalan indirme işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenize de izin verir.


Takiye : Allah Yolunda 2010 Untouched DVD5 TR TORA

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 01:22 de , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 4 / İndirilen: 0 / Boyut: 4.36 GB / Tamamlandı: 8
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.2 5.2/10 Kategori: Drama | Gerilim
Kategori: Türkçe Filmler > DVD-R / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1636836/

Takiye : Allah Yolunda 2010 Untouched DVD5 TR TORA
Takiye : Allah Yolunda (2010)
Tanınmış isimlerin rol aldığı film, Avrupa'da çok yaygın bulunan İslami yatırım şirketlerinden birine tüm parasını kaptıraran bir ailenin dağılması konu ediliyor.
Metin, bu şirketlerden biri olan JİMPA'ya tüm parasını yatırmış ve hatta yakın çevresini de ikna etmiştir. Büyük vaatlerde bulunmuş olan JİMPA isimli bu şirket, paraları topladıktan sonra iflas eder, yöneticileri ortadan yok olur. Para yatıran birçok kişi Metin'den hesap sorar. Bu tip islami yatırım şirketlerine inanıp paralarını yatıran yüzbinlerce aile gibi kendi ailesinin de tüm birikimi bir anda yok olmuştur. Kendini suçlu hisseden Metin, aynı zamanda karanlık işlere alet edildiğini de düşünür. Kimse ona gerçekten neler olduğunu ve onca paranın nereye gittiğini söylememektedir. Metin'in olayları çözmek için başladığı yolculuğu onu hiç tahmin etmediği gerçeklerle yüzleştirecektir.
Öte yandan Metin'in ağabeyi Numan bu İslami girişimler hakkında pek olumlu düşünmemektedir. Metin’in kayınpederi olan Hoca da Metin'i uyarır. Aslında Hoca söylediğindendaha fazlasını biliyor gibi görünmektedir.
Takiye : Allah Yolunda 2010 TR DVDRip by mttemel TORA

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 01:16 de , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 22 / İndirilen: 0 / Boyut: 698.16 MB / Tamamlandı: 61
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.2 5.2/10 Kategori: Drama | Gerilim
Kategori: Türkçe Filmler > Türk Filmleri
http://www.imdb.com/title/tt1636836/

Takiye : Allah Yolunda 2010 TR DVDRip by mttemel TORA
Takiye : Allah Yolunda (2010)
Tanınmış isimlerin rol aldığı film, Avrupa'da çok yaygın bulunan İslami yatırım şirketlerinden birine tüm parasını kaptıraran bir ailenin dağılması konu ediliyor.
Metin, bu şirketlerden biri olan JİMPA'ya tüm parasını yatırmış ve hatta yakın çevresini de ikna etmiştir. Büyük vaatlerde bulunmuş olan JİMPA isimli bu şirket, paraları topladıktan sonra iflas eder, yöneticileri ortadan yok olur. Para yatıran birçok kişi Metin'den hesap sorar. Bu tip islami yatırım şirketlerine inanıp paralarını yatıran yüz binlerce aile gibi kendi ailesinin de tüm birikimi bir anda yok olmuştur. Kendini suçlu hisseden Metin, aynı zamanda karanlık işlere alet edildiğini de düşünür. Kimse ona gerçekten neler olduğunu ve onca paranın nereye gittiğini söylememektedir. Metin'in olayları çözmek için başladığı yolculuğu onu hiç tahmin etmediği gerçeklerle yüzleştirecektir.
Öte yandan Metin'in ağabeyi Numan bu İslami girişimler hakkında pek olumlu düşünmemektedir. Metin’in kayın pederi olan Hoca da Metin'i uyarır. Aslında Hoca söylediğinden daha fazlasını biliyor gibi görünmektedir.
Kuzeyin Oglu 20.04.2014 DVB XviD by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Salı saat 00:42 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 4 / İndirilen: 0 / Boyut: 1003.32 MB / Tamamlandı: 14
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: TV Kayitlari > TV Programlari

Kuzeyin Oglu 20.04.2014 DVB XviD by ramses77 TORA

Show TV ekranlarında Pazar akşamları seyircilerin gönüllerini fetheden, Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, bu hafta yine ekran başındaki izleyicilere benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.
Müziğin ve aşkın şövalyesi, milyonların sevgilisi Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, şarkıları, türküleri, şirleri ve muhteşem konuklarıyla Pazar akşamına damgasını vuracak.
Kuzeyin Oğlu’nun bu haftaki çok konuşulacak konukları; sözleriyle, besteleriyle ve sesiyle popüler müziğin önemli ismi Fettah Can ve Anadolu türkülerinin güzel temsilcisi Sevcan Orhan...
Kuzey’in Oğlu Volkan Konak ile keyif dolu dakikalar geçirmek için Pazar akşamı Show TV’de buluşalım!


Karadayi BL 68 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 22:41 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 66 / İndirilen: 1 / Boyut: 928.15 MB / Tamamlandı: 285
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 8.3 8.3/10 Kategori: Drama | Romantik | Suç
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt2339608/

Karadayi BL 68 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

68.Bölüm
Mehmet Saim'in net tavrına rağmen Feride ve Mahir'in evlilik planlarından vazgeçmeye niyetleri yoktur. Feride babasına çok kırılmıştır, kalbinin bir yanı buruk da olsa, heyecanla Mahir'le hayatını birleştireceği günün hazırlıklarına başlar. Feride ve Mahir'i ayırmayı başaramayan Mehmet Saim son kez kolları sıvayacaktır. Bir kez daha Mahir'i sevdikleriyle sınamaya hazırlanmaktadır. Zor da olsa mutluluğun kıyısına ulaşan sevdalıları ve Kara ailesini yeniden acı günler beklemektedir.
Sevkiyat günü yaklaşırken, Sinan ve Mehmet Saim arasında kalan Necdet, atacağı adımla geleceğinin şekilleneceğinin farkındadır. Eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye karar vermiştir. Ayten ise hamile olduğunu söyleyebilmek için heyecanla Necdet'i beklemektedir. Eve bir türlü gelmeyen Necdet'i bulup müjdeyi vermek isteyen Ayten, gazinonun yolunu tutar. Bu defa karşılaşacağı sürprizle dünyası yıkılacaktır.
Orhan'ı sağ kolu yapmak isteyen Seyis ısrarla onu sınmaya devam eder. Bu arada Orhan'ın yakın zamanda çıkıp elini kolunu sallaya sallaya dolaşacağı fikri Yılan Berdan'ı çileden çıkarmaktadır. Seyis yüzünden Orhan'ı öldürmeye cesaret edemeyen Yılan'ın boş durmaya hiç niyeti yoktur. Bambaşka bir yolla intikamını almaya karar verir. Yılan Berdan, Orhan'ı ve Kara ailesini can evinden vurmak üzeredir.Survivor Unluler Gonulluler 21.04.2014 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 22:30 de , 07BRN91 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 27 / İndirilen: 0 / Boyut: 944.32 MB / Tamamlandı: 145
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Spor
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Survivor Unluler Gonulluler 21.04.2014 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Survivor

Lale Devri Sona Eriyor!

Ekranların vazgeçilmez yarışması Survivor’da geçen hafta ünlüler adası karıştı. Gönüllüler adasında ise Ertunga’nın adadan ayrılması ile moraller bozuldu.

Heyecan, adrenalin, gerilim, öfke, açlık, arkadaşlık, yardımlaşma, güç, denge, yüzme, koşu ve güç mücadelesi...

Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen, televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor bu hafta yine ünlüler ve gönüllüler takımlarının amansız mücadelelerine sahne olacak.

Eteklerdeki taşlar döküldü!

Geçen hafta ödül oyunda bir yarış kaybeden ünlüler takımı arasında yaşanan tartışmalar gündeme oturdu. Duygu Bal ve Ahmet Dursun arasında yaşanan gerilim tüm ekibe yansıdı ve ekipteki kutuplaşmalar iyice gün yüzüne çıktı.

“Bunların hepsinin hakkından geleceğim”

Hakkında dedikodu yapıldığını söyleyen Tolga Karel kimler için maskeleri düşecek dedi? Ünlü oyuncu “Bunların hepsinin hakkından geleceğim” derken ne anlatmak istedi? Hepsi Survivor’un yeni bölümüyle bu akşam Star’da.Game of Thrones S04E03 720p HDTV x264 KILLERS TR Altyazi

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 21:03 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 8 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.25 GB / Tamamlandı: 50
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 9.5 9.5/10 Kategori: Drama | Fantastik | Macera
Kategori: TV Kayitlari > Yabancı / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt0944947/

Game of Thrones S04E03 720p HDTV x264 KILLERS TR Altyazi

Açiklama :
Yaz mevsimi on yıllar boyunca sürer. Kış ise bir ömür boyu. Demir Taht mücadelesi başladı...

Mücadele sıcaklığın komplolar, şehvet ve entrikalar doğurduğu güneyden, göz alabildiğine uzanan vahşi doğu topraklarına, yaklaşık 250 metre uzunluğundaki buz duvarının krallığı karanlık güçlerden koruduğu buzla kaplı kuzeye kadar uzanacak. Krallar ve kraliçeler, şövalyeler ve hainler, yalancılar, lordlar ve dürüst adamlar... Hepsi “Taht Oyunları”nı oynayacak..Evim Sensin 2012 TR DVDRip by mttemel TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 14:01 de , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 6 / İndirilen: 0 / Boyut: 797.52 MB / Tamamlandı: 45
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 4.5 4.5/10 Kategori: Fantastik | Romantik
Kategori: Türkçe Filmler > Türk Filmleri
http://www.imdb.com/title/tt2261505/

Evim Sensin 2012 TR DVDRip by mttemel TORA
Evim Sensin (2012)
Leyla başından geçen bir ayrılık sonrası baba evine dönmüştür. Kalbi kırıktır ve çocukluğundan beri sorunlu bir ilişkileri olan babası Selim ile aralarındaki sorunları çözmeye çalışmaktadırlar.
İskender ise küçük yaşlardan beri şanssız bir hayat yaşamış olan yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evim diyebileceği bir yere sahip olmamış bir adamdır. Beklenmedik bir şekilde karşılaşan bu ikili onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın içine sürüklenir, Leyla yaralarını sararken , İskender'in evi Leyla olur fakat bu güzel hikayenin böyle sürmesine engel olacak olaylar peşlerini bırakmaz...
Game of Thrones S04E03 HDTV x264 KILLERS TR Altyazi

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 13:55 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 12 / İndirilen: 0 / Boyut: 335.64 MB / Tamamlandı: 61
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 9.5 9.5/10 Kategori: Drama | Fantastik | Macera
Kategori: TV Kayitlari > Yabancı / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt0944947/

Game of Thrones S04E03 HDTV x264 KILLERS TR Altyazi

Açiklama :
Yaz mevsimi on yıllar boyunca sürer. Kış ise bir ömür boyu. Demir Taht mücadelesi başladı...

Mücadele sıcaklığın komplolar, şehvet ve entrikalar doğurduğu güneyden, göz alabildiğine uzanan vahşi doğu topraklarına, yaklaşık 250 metre uzunluğundaki buz duvarının krallığı karanlık güçlerden koruduğu buzla kaplı kuzeye kadar uzanacak. Krallar ve kraliçeler, şövalyeler ve hainler, yalancılar, lordlar ve dürüst adamlar... Hepsi “Taht Oyunları”nı oynayacak..
Guz Sancisi 2009 DVD5 TR TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 13:40 de , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 0 / Boyut: 4.37 GB / Tamamlandı: 11
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.1 6.1/10 Kategori: Drama
Kategori: Türkçe Filmler > DVD-R / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt0425080/

Guz Sancisi 2009 DVD5 TR TORA
Güz Sancısı (2009)
1955 yılında geçen "Güz Sancısı"nda milliyetçi, zengin bir toprak ağasının idealist oğlu olan Behçet (Murat Yıldırım), karşı komşusu Rum Elena'ya (Beren Saat) aşık olur ve 6-7 Eylül olaylarının panoramasında duygularıyla ve siyasi fikirleriyle bir iç hesaplaşmaya girişir. Behçet'in babası Kamil Efendi (Tuncel Kurtiz), Antakya'daki güçlü nüfuzu yüzünden hükümetin yakından ilgilendiği, bürokrasinin içindeki "derin" iradeyle sıcak bağlantıları olan, zengin bir toprak ağasıdır. Babasının etkili kimliğinin gölgesinde kalmış bir genç olan Behçet'in en büyük hedefi Kamil Efendi'nin telkinlerine uyarak siyaset dünyasında yer almak ve yükselmektir. Bu konuda ona en büyük desteği babasının yakın dostu ve nişanlısı Nemika'nın (Belçim Bilgin Erdoğan) babası Kenan Bey (Hüseyin Avni Danyal) vermektedir. Eski bir bürokrat eskisi olan Kenan Bey, "Kıbrıs Türktür Cemiyeti"nin tepe yöneticilerinden ve derin devlet operasyonlarına yön veren isimlerden biridir. Behçet'in muhafazakar, sakin, ağırbaşlı, içe dönük aynı zamanda da hakkaniyete ve ahlaka önem veren bir yapısı vardır. Bu durum onun çoğu zaman siyaset dünyasındaki gelişmelerden rahatsız olmasına neden olmaktadır, fakat temelde kendi milliyetçi bakışını doğru, adil ve gerçekçi bulur. Türk milletinin batılılar tarafından abluka altına alınmış olduğunu, bu durumun da Kıbrıs'ta açıkça ortaya çıktığını düşünmektedir. Aslında bireysel hayatında da abluka altında olduğu hissini çok güçlü olarak yaşayan Behçet, bütün bunların yanı sıra karşı komşusu Rum Elena'ya aşık olmuştur. Beyoğlu'na ağır ağır inmeye başlayan bu gergin siyasi atmosferin karanlığı altında iki genç arasındaki karşı konulmaz aşk, kendini savunmaya çalışmaktadır. Behçet, militan bir kalemin günbegün koyulaşan renklerle çizdiği bir politik çizgide yürürken; 6 Eylül 1955 sabahına doğru attığı her adım, Elena'ya kavuşmasını zorlaştırır. Türk siyasi hayatının ağır yükünü sırtlarında taşımak zorunda kalan bu iki sevgili, aşkın topraklarında "aynı", yaşadıkları ülkenin topraklarında "farklı" taraflardadır.
Galip Dervis BL 41 DVB XviD by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 23:24 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 38 / İndirilen: 2 / Boyut: 371.23 MB / Tamamlandı: 142
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 7.8 7.8/10 Kategori: Polisiye | Suç
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt3085498/

Galip Dervis BL 41 DVB XviD by ramses77 TORA

41.Bölüm
Galip hasta oluyor, cinayeti Hülya çözüyor
Kanal D’nin başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in oynadıkları sevilen komedi polisiye dizisi “Galip Derviş” bu hafta da keyif dolu yeni bölümü ile bölümle ekrana geliyor.
Dizinin bu bölümünün konusu ise şöyle; Hülya, evine pizza siparişi getiren Aykut’un ölümüne şahit olur. Polis teşkilatı, yüksek makamlarca bir an önce bulunması istenen kayıp Hakim Sevim Günay’ın peşine düşmüştür. Derviş, soğuk algınlığını abartınca, Hülya tek başına pizzacı cinayetinin peşine düşer. Yatağından kalkamayan Derviş’ten zorla da olsa yardım alarak, iki olay arasında gizemli bir bağlantı kurar.


Survivor Unluler Gonulluler 20.04.2014 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 23:00 de , 07BRN91 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 22 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.13 GB / Tamamlandı: 140
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Survivor Unluler Gonulluler 20.04.2014 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Açiklama :

20. Bölüm
Survivor

Lale Devri Sona Eriyor!

Ekranların vazgeçilmez yarışması Survivor’da geçen hafta ünlüler adası karıştı. Gönüllüler adasında ise Ertunga’nın adadan ayrılması ile moraller bozuldu.

Heyecan, adrenalin, gerilim, öfke, açlık, arkadaşlık, yardımlaşma, güç, denge, yüzme, koşu ve güç mücadelesi...

Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen, televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor bu hafta yine ünlüler ve gönüllüler takımlarının amansız mücadelelerine sahne olacak.

Eteklerdeki taşlar döküldü!

Geçen hafta ödül oyunda bir yarış kaybeden ünlüler takımı arasında yaşanan tartışmalar gündeme oturduDoksanlar BL 42 HDTvRip 720p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 22:25 de , 10isilALBEN10 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 30 / İndirilen: 1 / Boyut: 830.84 MB / Tamamlandı: 103
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Aile | Komedi
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Doksanlar BL 42 HDTvRip 720p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Açiklama :

Necmettin, avukat bir erkek arkadaşıyla Feminik Deniz'i tanıştırınca, Emin kıyameti kopartır. Feminik Deniz, Necmettin sayesinde tanıştığı avukatla görüşmeye başlayınca Emin ne yapacak?Sevinç evde gün yapar. Şükran güne, hava atmak için kürküyle gelince, kadınlar arasında birbirinden komik anlar yaşanır. Bekir, eve kumandalı televizyon almak isterken, Sevinç kürk almak isteyince ortalık karışır.Öte yandan Atilla, bir barda sahne almaya başlar. Ve Özlem'i de davet eder. Özlem ailesini atlatıp bara gider ve başına umulmadık bir şey gelir.Gunesi Beklerken BL 41 DVB XviD by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 22:16 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 23 / İndirilen: 1 / Boyut: 799.03 MB / Tamamlandı: 141
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Gunesi Beklerken BL 41 DVB XviD by ramses77 TORA

41.Bölüm
Barış, gerçeğin peşinde!
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Dizinin bu bölümünde; Barış gerçeğin peşine düşüyor. Ahmet, Kerem’in gerçekleri öğrenmesini engellemek için elinden geleni yapar. Ancak Jale’nin baskısı Barış’ın kafasını karıştırır. Barış, Ahmet ile yüzleşmeye karar verir. Barış’ın, babasıyla kavga ettiğini gören Kerem mektubu getirir. İkisine birden mektupta yazılanları okur.
Anne ve babasının boşanma kararı Melis’i çok üzer. Olanlardan dolayı Demet’i suçlar. Melis’in sağlık durumu iyiden iyiye kötüleşir. Melis’in hastalığını ilk fark eden Zeynep olur. Aksel, Melis’i hastaneden kaçırır. Zeynep ve Kerem, Melis’in peşine düşerler.


Jahcoustic - Greet With Fire FLAC 2005

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 21:48 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 206.56 MB / Tamamlandı: 2
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Jahcoustic - Greet With Fire FLAC 2005

01-jahcoustic-maintain.flac
02-jahcoustic-imagination.flac
03-jahcoustic-midnight_sway.flac
04-jahcoustic-j_groove.flac
05-jahcoustic-seek_sound.flac
06-jahcoustic-reflection.flac
07-jahcoustic-eternal_vibration.flac
08-jahcoustic-one_man.flac
09-jahcoustic-no_settle.flac
10-jahcoustic-scary_dub_train.flac
Iya Karna And The Wailers - Inkarnation FLAC 1998

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 21:43 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 433.11 MB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Iya Karna And The Wailers - Inkarnation FLAC 1998

iya_karna_and_the_wailers-dont_let_them.flac
iya_karna_and_the_wailers-gimmicks.flac
iya_karna_and_the_wailers-no_compromise.flac
iya_karna_and_the_wailers-oh_babylon.flac
iya_karna_and_the_wailers-cant_find_no_dub.flac
iya_karna_and_the_wailers-dubbicks.flac
iya_karna_and_the_wailers-the_woman_i_dub.flac
iya_karna_and_the_wailers-dubby_day.flac
iya_karna_and_the_wailers-shackle_foot.flac
iya_karna_and_the_wailers-must_know.flac
iya_karna_and_the_wailers-cant_find_no_love.flac
iya_karna_and_the_wailers-sunny_day.flac
iya_karna_and_the_wailers-the_woman_i_love.flac
iya_karna_and_the_wailers-cultural_vibes.flac
Iron and Wine - Discography - FLAC

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 21:37 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 2.15 GB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Iron and Wine - Discography - FLAC2002 - The Creek Drank the Cradle
2003 - Sea & The Rhythm [EP]
2004 - Our Endless Numbered Days
2005 - Woman King [EP]
2005 - In The Reins (with Calexico)
2007 - The Shepherd's Dog
2009 - Around the Well
2011 - Kiss Each Other Clean
2013 - Ghost on Ghost
Insepulto - Morbid Spawn Of Resurrection FLAC 2012

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 21:28 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 243.93 MB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Insepulto - Morbid Spawn Of Resurrection FLAC 2012

insepulto-mysanthropic.flac
insepulto-religious_pedophile.flac
insepulto-summerian_throne_of_evil.flac
insepulto-insepulto_(the_devilish_enthronement).flac
insepulto-illumination_through_flagellation.flac
insepulto-misfortune_at_the_abode_of_sorrow.flac
insepulto-corrupting_the_righteous.flac
insepulto-the_posthumous_trinity.flac
insepulto-epitome_of_rigor_mortis.flac
insepulto-orthodox.flac
Heartsrevolution - Ride Or Die - Promo FLAC 2013

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 21:26 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 24.59 MB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Heartsrevolution - Ride Or Die - Promo FLAC 2013

heartsrevolution-ride_or_die.flac
Bir Yusuf Masali BL 14 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 21:06 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 19 / İndirilen: 0 / Boyut: 786.83 MB / Tamamlandı: 60
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Bir Yusuf Masali BL 14 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

14.Bölüm
"Geçmişten geleceğe değişmeyecek tek şey: Aşk" 18.yüzyıl İstanbul’unda geçen, Paşa konağının aşçısı Yusuf ile paşa yeğeni Züleyha’nın aşkını anlatan bir hikaye. Yıllar önce İstanbul’a gelip yerleşen ve Paşa’lığa kadar yükselen amcasını bulmak için yollara düşen Maria Züleyha’nın Yusuf ile karşılaşmasıyla başlayan macera, Yusuf’un Paşa konağında aşçı olmasıyla başka bir boyut kazanır. Yusuf ile Züleyha’nın aşkı etrafında,Paşa konağındaki yaşam ve gündelik hayat iç içe veriliyor. Terzisiyle, fırıncısıyla, berberiyle, kabadayısı ve şerbetçisiyle Osmanlı coğrafyasının o dönemdeki tüm renklerini içinde barındıran eğlenceli çarşısında usta- çırak ahlakını da gözeterek yaşanan ilişkiler ağı da dizinin bir başka yönü. İstanbul’ da üç ayrı mekanda ve bir de çarşıda gerçekleşen çekimler için hem konaklar yenilendi hem de çarşı platosu yeniden inşa edildi. Yamak Ahmet dizisinin yapımcısı Okur Film'in yeni projesi “Bir Yusuf Masalı” 19 Ocak Pazar günü Saat 19.50’de ilk iki bölüm arka arkaya yayınlanacak. Bu anlamda dizi sektöründe bir ilk yaşanacak.


Gary Moore - Discography - FLAC

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:59 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 1 / Boyut: 15.21 GB / Tamamlandı: 2
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Gary Moore - Discography - FLAC
1973 - Grinding Stone
1973 - Grinding Stone(2005 Remaster)
1978 - Back on the streets
1980 - G-Force
1982 - Corridors Of Power
1982 - Corridors Of Power (remaster)
1983 - Victims Of The Future
1983 - Victims Of The Future (remastered 2002)
1983 - Victims Of The Future (1984 - Relativity 88561-1005-2 CD)
1984 - Dirty Fingers
1984 - Dirty Fingers (Castle-1987)
1984 - We Want Moore!
1985 - Run For Cover [REMASTERED]
1986 - Rockin' every night
1987 - Wild Frontier
1987 - Wild Frontier (Remaster)
1989 - After the War
1989 - After the War(Remaster 2003)
1990 - Still Got The Blues
1990 - Still Got The Blues (Digital Remaster, EMI-Japan, 2002)
1992 - After Hours
1993 - Blues Alive
1994 - Ballads & Blues 1982 - 1994
1995 - Blues for Greeny
1997 - Desperado
1997 - Dark Days In Paradise
1998 - Out In The Fields - The Very Best Of
1999 - A Different Beat
2001 - Back To The Blues
2002 - Scars
2002 - The Best Of The Blues
2003 - Live At Monsters of Rock
2004 - Power Of The Blues
2006 - Old New Ballads Blues
2006 - Platinum Collection (3CD) @ FLAC
2007 - Close As You Get
2008 - Bad For You Baby
Foy Vance - Closed Hand Full Of Friends- Promo FLAC 2013

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:55 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 26.58 MB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Foy Vance - Closed Hand Full Of Friends- Promo FLAC 2013


foy_vance-closed_hand_full_of_friends.flac
Fire Facts - Remand Centre FLAC 1994

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:51 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 255.91 MB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Fire Facts - Remand Centre FLAC 1994

01-fire_facts-remand_centre.flac
02-fire_facts-injustice_march.flac
03-fire_facts-father_forgive_them.flac
04-fire_facts-dirty_pharoah.flac
05-fire_facts-earth_in_turmoil.flac
06-fire_facts-system_red.flac
07-fire_facts-positive_body.flac
08-fire_facts-heaven_holiday.flac
09-fire_facts-from_the_night.flac
10-fire_facts-cold_as_ice.flac
Eyvah Eyvah 3 2014 DVD5 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:46 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 24 / İndirilen: 3 / Boyut: 4.2 GB / Tamamlandı: 161
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.6 6.6/10 Kategori: Komedi
Kategori: Türkçe Filmler > DVD-R / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt3478046/

Eyvah Eyvah 3 2014 DVD5 TORA


Aradan yillar geçmis Firuzan artik ünlü bir sarkici olmustur. Hüseyin'in babasini aramasi ve bulduktan sonra da Geyikli'ye geri dönmesiyle devam eden film Hüseyin'in Müjgan ile evlenmesiyle son bulmustu. Simdiyse macera Geyikli'de yine ve yeniden devam ediyor.


Filter Discography ( 2 albums 320kbs rest flac)

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:40 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 0 / Boyut: 2.3 GB / Tamamlandı: 2
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Filter Discography ( 2 albums 320kbs rest flac)1995 filter short bus/02 - Dose.flac
1995 filter short bus/01 - Hey Man Nice Shot.flac
1995 filter short bus/03 - Under.flac
1995 filter short bus/05 - Take Another.flac
1995 filter short bus/04 - Spent.flac
1995 filter short bus/11 - So Cool.flac
1995 filter short bus/06 - Stuck in Here.flac
1995 filter short bus/10 - Consider This.flac
1995 filter short bus/07 - Its Over.flac
1995 filter short bus/09 - White Like That.flac
1995 filter short bus/08 - Gerbil.flac
1999 filter title of record/05-filter-the_best_things-eos.mp3
1999 filter title of record/02-filter-welcome_to_the_fold-eos.mp3
1999 filter title of record/03-filter-captain_bligh-eos.mp3
1999 filter title of record/01-filter-sand-eos.mp3
1999 filter title of record/04-filter-its_gonna_kill_me-eos.mp3
1999 filter title of record/06-filter-take_a_picture-eos.mp3
1999 filter title of record/10-filter-im_not_the_only_one-eos.mp3
1999 filter title of record/11-filter-miss_blue-eos.mp3
1999 filter title of record/09-filter-cancer-eos.mp3
1999 filter title of record/08-filter-i_will_lead_you-eos.mp3
1999 filter title of record/07-filter-skinny-eos.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/06 - Lie After Lie.mp3
2008 filter The Amalgamut/10 - Filter - It Can Never Be the Same .flac
2008 filter The Amalgamut/09 - Filter - God Damn Me .flac
2008 filter The Amalgamut/08 - Filter - So I Quit .flac
2008 filter The Amalgamut/12 - Filter - The 4th .flac
2008 filter The Amalgamut/11 - Filter - World Today .flac
2008 filter The Amalgamut/04 - Filter - Columind .flac
2008 filter The Amalgamut/01 - Filter - You Walk Away .flac
2008 filter The Amalgamut/02 - Filter - American Clich .flac
2008 filter The Amalgamut/03 - Filter - Where Do We Go from Here .flac
2008 filter The Amalgamut/06 - Filter - The Only Way (Is the Wrong Way) .flac
2008 filter The Amalgamut/05 - Filter - The Missing .flac
2008 filter The Amalgamut/07 - Filter - My Long Walk to Jail .flac
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/07 - Kill The Day.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/08 - The Take.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/05 - Hatred Is Contagious.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/04 - Cold (Anthem For The Damned).mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/01 - Soldiers Of Misfortune.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/02 - What's Next.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/03 - The Wake.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/09 - I Keep Flowers Around.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/10 - In Dreams.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/11 - Only You.mp3
2008 Filter-Anthems-For-The-Damned-2008/12 - Can Stop This.mp3
2010 filter the Trouble with Angels/204-filter-my_life_before.flac
2010 filter the Trouble with Angels/110-filter-fades_like_a_photograph_(dead_angel).flac
2010 filter the Trouble with Angels/109-filter-clouds.flac
2010 filter the Trouble with Angels/108-filter-the_trouble_with_angels.flac
2010 filter the Trouble with Angels/201-filter-the_inevitable_relapse_(clayton_worbeck_mix).flac
2010 filter the Trouble with Angels/202-filter-drowning.flac
2010 filter the Trouble with Angels/203-filter-shot_from_the_sun.flac
2010 filter the Trouble with Angels/205-filter-plume.flac
2010 filter the Trouble with Angels/107-filter-catch_a_falling_knife.flac
2010 filter the Trouble with Angels/102-filter-drug_boy.flac
2010 filter the Trouble with Angels/101-filter-the_inevitable_relapse.flac
2010 filter the Trouble with Angels/103-filter-absentee_father.flac
2010 filter the Trouble with Angels/104-filter-no_love.flac
2010 filter the Trouble with Angels/106-filter-down_with_me.flac
2010 filter the Trouble with Angels/105-filter-no_re-entry.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/05-filter-its_got_to_be_right_now.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/08-filter-first_you_break_it.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/07-filter-self_inflicted.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/06-filter-this_fingers_for_you.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/09-filter-burn_it.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/10-filter-take_that_knife_out_of_my_back.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/12-filter-its_just_you.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/11-filter-its_my_time.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/04-filter-watch_the_sun_come_out_tonight.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/03-filter-surprise.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/02-filter-what_do_you_say.flac
2013 filter The Sun Comes Out Tonight/01-filter-we_hate_it_when_you_get_what_you_want.flac
Earthless - From The Ages FLAC 2013

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:35 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 1 / İndirilen: 0 / Boyut: 473.08 MB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Flac Albumler

Earthless - From The Ages FLAC 2013

01-earthless-violence_of_the_red_sea.flac
02-earthless-uluru_rock.flac
03-earthless-equus_october.flac
04-earthless-from_the_ages.flac

Celal ile Ceren 2013 TR DVDRip by mttemel TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:28 de , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 12 / İndirilen: 0 / Boyut: 898.58 MB / Tamamlandı: 54
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 2.3 2.3/10 Kategori: Komedi | Romantik
Kategori: Türkçe Filmler > Türk Filmleri
http://www.imdb.com/title/tt2610768/

Celal ile Ceren 2013 TR DVDRip by mttemel TORA
Celal ile Ceren (2013)
Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal'le, büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşlarının sebeb olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal'in evlilik planları da suya düşer.
Laz Vampir Tirakula 2012 TR DVDRip by mttemel TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:24 de , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 15 / İndirilen: 0 / Boyut: 800.56 MB / Tamamlandı: 52
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 2.7 2.7/10 Kategori: Komedi
Kategori: Türkçe Filmler > Türk Filmleri
http://www.imdb.com/title/tt2332620/

Laz Vampir Tirakula 2012 TR DVDRip by mttemel TORA
Laz Vampir Tirakula (2012)
Fatih Sultan Mehmet'in kan kardeşi Vlad Tepeş "Kazıklı Voyvoda" namı diğer Drakula. Fatih'in emriyle öldürülür ve kellesi İstanbul'a gömülür. Drakula'nın kellesini kesen Koçoğlu adında yeniçeri de Drakula'nın ısırığı nedeniyle ölür. Günümüze gelindiğinde İstanbul'da ünlü bir film yıldızı olarak yaşayan Elizabeth'in (Elgiz) yardımcısı Ferdinand (Ferdi) bir antikacıda Drakula'nın başının gömülü olduğu haritayı bulur. Romanya'daki tarikat Drakula'nın yıllarca korunan gövdesini Ramar ve Myra adında iki vampirle İstanbul'a gönderilir. Drakula İstanbul'da dirilir. Aynı anda efsaneye göre Vampir avcısı Koçoğlu da dirilir. Drakula ****adı Koçoğlu'nun peşine düşeceğini bildiği ve koruduğu için dikkat çekmeyecek halktan birinin bedenine girme kararı alır. Laz taksici Dursun'un bedenine girer.
Efsane vampir kral hayatının en büyük hatasını yapmıştır. Lazın bedenine hakimiyette zorluklar yaşamaya başlar. Konuşması bir laz gibi olur. Dursun'un ruhu zaman zaman bedene hakim olması ve Drakula ile Dursun arasındaki değişim Drakula'nın başına olmadık komik olaylar açar.
Anlat Istanbul 2005 DVD5 TR TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 20:18 de , mttemel Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 2 / Boyut: 4.37 GB / Tamamlandı: 20
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 7.5 7.5/10 Kategori: Drama
Kategori: Türkçe Filmler > DVD-R / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt0421625/

Anlat Istanbul 2005 DVD5 TR TORA
Anlat İstanbul (2005)
İstanbul ve gece. 5 hikaye. Birbirinden çok ayrı gibi görünen bu hikayeleri birleştiren bir tek şey vardır. Hepsi eski peri masallarına benzerler. Bir çingene klarnetçiyi Fareli Köyün Kavalcısı'na dönüştürür. Kırmızı Şapkalı Kız bir mafya kuryesidir. Cindirella ise talihsiz bir fahişe. Katilinden kaçan 'dünya güzeli' bir prenses Beyoğlu ormanında 8. cüceyle karşılaşır. İstanbul bataklığına yeni gelmiş bir kürt genci Uyuyan Güzel ile tanışır. 5 ünlü masal, İstanbul gecesinde bir belirir bir kaybolur. Sıradan hayatların içinde masalımsı pırıltılar yanar ve söner...
Kadın İşi Banka Soygunu 2014 DvDRip XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 19:41 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 60 / İndirilen: 4 / Boyut: 698.39 MB / Tamamlandı: 300
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 4.3 4.3/10 Kategori: Komedi
Kategori: Türkçe Filmler > Türk Filmleri
http://www.imdb.com/title/tt3463940/

Kadın İşi Banka Soygunu 2014 DvDRip XviD OpeD“Kadın İşi”; farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalpleri kırık 4 kadının, kendileri için göze alamayacakları riskleri, şartlar ne olursa olsun birbirleri için göze alarak kalkıştığı banka soygunu macerasını anlatıyor. Başlarına ne geleceğini düşünmeksizin, hiçbir koşulda birbirini satmayan 4 kadının sırt sırta verdiği film; gerçek dostlara daha sıkı sarılmanın ne denli önemli olduğunu anlatırken, en zor şartlarda dahi gülecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemini de seyirciye eğlenceli bir şekilde hatırlatıyor.
Filmde Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Filiz Ahmet ve Esra Dermancıoğlu başrolde oynuyor.


Yapımı :2014 - Türkiye
Tür : Komedi
Süre: 90 Dak.
Yönetmen : A. Taner Elhan
Oyuncular : Meltem Cumbul , Filiz Ahmet , Ayten Uncuoğlu , Meral Çetinkaya , Özge Ulusoy
Senaryo : Şahin Alparslan
Yapımcı : Taff Pictures
Diğer Adı : Kadın İşi Banka Soygunu

“Kadın İşi”; farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalpleri kırık 4 kadının, kendileri için göze alamayacakları riskleri, şartlar ne olursa olsun birbirleri için göze alarak kalkıştığı banka soygunu macerasını anlatıyor. Başlarına ne geleceğini düşünmeksizin, hiçbir koşulda birbirini satmayan 4 kadının sırt sırta verdiği film; gerçek dostlara daha sıkı sarılmanın ne denli önemli olduğunu anlatırken, en zor şartlarda dahi gülecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemini de seyirciye eğlenceli bir şekilde hatırlatıyor.
Filmde Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Filiz Ahmet ve Esra Dermancıoğlu başrolde oynuyor.
Şeytanın Günü Devil's Due 2014 BRRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 18:35 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 12 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.06 GB / Tamamlandı: 68
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 3.9 3.9/10 Kategori: Korku
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt2752758/

Şeytanın Günü Devil's Due 2014 BRRip TRDUB XviD HDMBalayları sırasında gizemli, garip bir gece geçiren genç çift, kendilerini bu kadar erken olmasını hiç beklemedikleri bir gebelikle karşı karşıya bulur. Gerçek bir aile olmaya doğru attıkları adımları an be an kaydeden koca, eşinin gittikçe garipleşen davranışlarını önce hamileliğine verir; ama aylar geçtikçe genç kadının bedeni ve aklındaki karanlık değişimlere çok daha korkutucu bir şeylerin neden olduğu ortaya çıkacaktır.
Tutulma The Eclipse 2009 BRRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 18:15 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 5 / İndirilen: 0 / Boyut: 908.51 MB / Tamamlandı: 7
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.2 6.2/10 Kategori: Drama | Korku | Romantik
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1346961/

Tutulma The Eclipse 2009 BRRip TRDUB XviD HDMDul bir yazar, bir kadınla ilişkiye başlarken, bir taraftan da ruhları görmeye başladığına inanır.

REC 3: Diriliş REC Genesis 2012 BRRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 17:32 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 0 / Boyut: 831.86 MB / Tamamlandı: 43
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.1 5.1/10 Kategori: Korku
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1649444/

REC 3: Diriliş REC Genesis 2012 BRRip TRDUB XviD HDMKoldo ve Clara için hayatlarının en önemli günüdür. Her şey normal başlamıştır, özellikle gelin ve damat ile onların aileleri olmak üzere herkes bu önemli günün tadını çıkarmaktadır. Fakat birdenbire bazı misafirler, ne olduğu anlaşılmayan bir hastalığın belirtilerini göstermeye başlar. Gelin ve damat daha şaşkınlıklarını üzerlerinden atamadan kendilerini bir kâbusun içinde bulurlar. Hayatlarının en mutlu günü, hayatlarının en korkunç gününe dönüşmüştür.Yilin Savasi : Battle of the Year 2013 BRRip TR DUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 16:53 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 6 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.11 GB / Tamamlandı: 24
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 4.7 4.7/10 Kategori: Müzikal
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1532958/

Yilin Savasi : Battle of the Year 2013 BRRip TR DUB XviD

Açiklama :
Battle of the Year, her sene dünyanın en ünlü 'break dans' yeteneklerinin birbirleriyle yarıştığı büyük bir dans organizasyonudur. Ne var ki Amerika'nın dansçıları yaklaşık onbeş senedir bu önemli turnuvayı kazanamamıştır. Los Angeles'lı yetenekli dansçı Dante, Amerika'yı tekrar birinci sıraya çıkarmaya kararlıdır ve bir arkadaşıyla anlaşarak eski basketbol koçu Blake'i takımı eğitmesi için ikna eder. Dante'ye göre dünya üzerinde gerçek bir koçun şampiyon yapamayacağı hiçbir takım yoktur. İki adam, ülkenin en iyi break dansçılarını kadrolarına ekler, ancak büyük yarışmaya sadece üç ay kalmıştır. Bu süre ise bir takımın birbiriyle kaynaşıp ortak bir ritm oluşturması için oldukça kısadır. Bu noktada en büyük iş Blake'e düşer ve takımını motive etmek için tüm numaralarını kullanmaya başlar.
Filmin yönetmen koltuğunda 'Miss Monday' adlı ilk uzun metrajıyla tanınan Benson Lee bulunmakta.Keske Burada Olsan : Wish You Were Here 2012 BRRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 16:18 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 10 / İndirilen: 0 / Boyut: 967.03 MB / Tamamlandı: 29
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.0 6.0/10 Kategori: Drama | Gizem
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1684925/

Keske Burada Olsan : Wish You Were Here 2012 BRRip TRDUB XviD

Açiklama :
Dave ve Alice Flannery çifti, Alice'in kız kardeşi Steph ve Steph'in erkek arkadaşı Jeremy, turistik bir gezi için Kamboçya'ya seyahate giderler. Yerel bir parti gecesi, Jeremy aralarından gizemli bir şekilde kaybolur.
Dört kişi gittikleri Kamboçya'dan üç kişi dönen grubun hayatı bu kayboluş sonrası oldukça değişecek ve tuhaf şekilde kaybolan Jeremy yokluğunu fazlası ile hissettirecektir.
Film geriye dönüşlerle kalan üç kişinin yaşadıklarını ve Jeremy'in Kamboçya'daki yok oluş hikayesinin arkasındaki gerçeği aydınlatıyor.Arthur Newman 2012 BRRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 16:12 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 5 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.3 GB / Tamamlandı: 8
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.6 5.6/10 Kategori: Drama
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1930546/

Arthur Newman 2012 BRRip TRDUB XviD HDMWallace Avary işinden nefret etmektedir. Eski karısı ve oğlu ise ondan nefret etmektedir. Wallace da ne yazık ki hayalini yaşamak için eline geçirdiği tek şansı kaçırmıştır. Bunlar yüzleşmek istemeyen Wallace ölmüş gibi yapar ve Arthur Newman olarak yeni bir kimlikle yaşamaya başlar. Ancak, Arthur’un yeni hayata başlama yolculuğu geçmişini geride bırakmaya çalışan güzel ama kırılgan Mike’ın gelişiyle değişir. Bu iki yaralı ruh yeni kimliklerine alışmaya çalışırken birbiriyle yakınlaşır. Bu süreçte, Arthur ve Mike birbirleri hakkında en sevdikleri şeyin geçmişte bırakmaya çalıştıkları kimlikleri olduğunu fark eder. İşte gerçek yolculukları bu noktadan sonra başlar.Agir Abiler : Bad Asses 2014 BRRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 15:43 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 16 / İndirilen: 0 / Boyut: 940.56 MB / Tamamlandı: 81
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.3 5.3/10 Kategori: Aksiyon | Drama
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt2996648/

Agir Abiler : Bad Asses 2014 BRRip TRDUB XviD HDM

Açiklama :
Frank Vega, Los Angeles'ı temizlemek için geri döner. Bu sefer en iyi dostu Bernie'de yanındadır.Adaletsiz Dünya Adikos kosmos 2011 BRRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 15:31 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 6 / İndirilen: 0 / Boyut: 897.68 MB / Tamamlandı: 8
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.3 6.3/10 Kategori: Drama | Komedi | Suç
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1699758/

Adaletsiz Dünya Adikos kosmos 2011 BRRip TRDUB XviD HDM
Mesleğinde tanık olduğu yolsuzluklardan ve bürokrasiden iyice bıkan orta yaşlı bir polis memuru,masum bir kızı kurtarıp kurtarmamak arasında ikilemde kalır.
Adaletsiz Dünya; aşk, dürüstlük ve adalet gibi kavramları sorguluyor. Sotiris, emniyette görevli bir sorgu memurudur. Bir gün, darbe yemekten harap olmuş tüm garibanları affetmeye karar verir. Masum birini kurtarmak için ahlaksız bir güvenlik görevlisinin hayatını alacak kadar ileri götürür işi. Bu cinayetin tek tanığı da temizlikçi kadın Dora'dır. Birbirine aşık olan Sotiris ve Dora'nın hayatı hiç de bekledikleri gibi ilerlemez.


Vatan Toprağı Né quelque part 2013 BRRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 14:52 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 0 / Boyut: 876.92 MB / Tamamlandı: 22
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.1 6.1/10
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt2844994/

Vatan Toprağı Né quelque part 2013 BRRip TRDUB XviD HDM

Cezayir göçmeni bir ailenin Fransa'da doğan çocuğu olan Farid,ailesinin ısrarıyla o güne kadar hiç bilmediği vatan topraklarına döner.
26 yaşındaki hukuk öğrencisi Farid hayatı boyunca Fransa’da yaşamıştır. Babası hasta düşünce, aileden kalan evi yıkılmaktan kurtarması için onu Cezayir’e gönderir. Farid daha önce hiç ayak basmadığı, dilini bile zar zor konuşabildiği bir ülkeyle karşılaşır –ne anladığı ne de umursadığı bir ülkedir bu. Fakat babasının köyünde, birkaç olağanüstü karakterin dostluğunu kazanır. Mizahları ve dürüstlükleri onu önce şaşırtır sonra da duygulandırır. Bunlardan biri, adaşı olan, zeki ve kurnaz küçük kuzenidir, bir şekilde Fransa’ya gitmeyi hayal etmektedir.
İki delikanlı, bazı önemli evraklar için birlikte eğlence kenti Oran’a giderler. İçkili, müzikli sefih bir gecenin ardından Farid, otel odasında uyandığında tek başınadır, kuzeni ve pasaportu ortada yoktur. Annesini arar, o da her şeyin aile içinde çözülebileceğini söyler. Kuşkucu ve yardımseverlikten uzak Cezayir bürokrasisiyle boğuşurken zorunlu olarak köyde kalan genç Fransız, ailesinin geçmişini, kendi köklerini öğrenmeye başlar. Sonra bir telefon gelir, babasının durumu daha da kötüleşmiştir. Farid, pasaportu olsun olmasın en kısa zamanda Fransa’ya dönmek zorundadır.
Şükran Günü Evi The Thanksgiving House 2013 TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 14:37 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 7 / İndirilen: 0 / Boyut: 696.53 MB / Tamamlandı: 13
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.7 6.7/10
Kategori: Türkçe Filmler > Divx Xvid / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt2640502/

Şükran Günü Evi The Thanksgiving House 2013 TRDUB XviD HDM
Avukat Mary Ross'a teyzesinden miras kalan evin tarihi değeri olduğu ortaya çıkınca işler karışır...
Fatih Harbiye BL 31 WebRip by cezadd TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 13:54 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 807.2 MB / Tamamlandı: 10
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Fatih Harbiye BL 31 WebRip by cezadd TORA

Açiklama :
Faiz beyin karşısına çıkma cesaretini gösteren Macit, beklediği karşılığı bulamazken Neriman, endişe içinde babası ve Macit’in konuşmalarını bekler. Emre’nin tavrı Şinasi’yi çileden çıkarırken, onu sakinleştirmek bu sefer Rüya’ya kalacaktır. Neriman, babasının onu evlendirmek istediğini öğrenince panik içinde soluğu Gülter hanımın yanında alır. Macit, tüm yaşananlar sonrası bir karar vermek zorundadır. Pelin, Macit’in kararı ile sarsılsa da yolundan vazgeçmeyecek gibi gözüküyor. Şahika, bir kez daha Pelin’in oyununa yardımcı olacaktır.
Fatih Harbiye BL 26 WebRip by cezadd TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 13:50 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 0 / Boyut: 817.14 MB / Tamamlandı: 5
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Fatih Harbiye BL 26 WebRip by cezadd TORA

Açiklama :
Neriman, babasının güvenini geri kazanmak için elinden ne geliyorsa yapmaya kararlıdır. Kızı için endişelenen Faiz beyin, öfkesini geçiren ise her zaman ki gibi Gülter hanım olur. Macit, ailesine vermiş olduğu sözün sonuçlarını düşünürken, bunu Neriman’a nasıl anlatacağı hakkında endişeler yaşamaya başlar. Neriman, saf ve temiz duygularla büyüttüğü aşkını kendi dünyasında doludizgin yaşarken, Macit son kez bir karar vermek zorunda kalır.
Cilgin Cocuklar 2 : Spy Kids 2 - Island Of Lost Dreams 2002 TRDUB HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 13:50 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 0 / Boyut: 759.65 MB / Tamamlandı: 23
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.0 5.0/10 Kategori: Aksiyon | Komedi | Macera
Kategori: Türkçe Filmler > x264 / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt0287717/

Cilgin Cocuklar 2 : Spy Kids 2 - Island Of Lost Dreams 2002 TRDUB HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Yeni görevlerine, bölüm 2 için, tamamen hazırlar. Aletleri, uğurları ve eski filmde bolca kullandıkları zekaları hali hazırda yine bulunuyor ama bu sefer çılgın bilim adamlarının bulunduğu, ilginç yaratıklarla dolu bu volkanik adada aletlerinin hiçbiri çalışmıyor. Artık aile bireyleri kurtulmak için yeteneklerine güvenmek zorundalar.


Fatih Harbiye BL 25 WebRip by cezadd TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 13:43 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 837.38 MB / Tamamlandı: 6
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Fatih Harbiye BL 25 WebRip by cezadd TORA

Açiklama :
Rüya gibi başlayan gün, Macit ve Neriman için kabusa dönüşmek üzeredir. Macit, babasının kalp krizi geçirmesi ile altüst olurken, Neriman da babası tarafından çıkmazlara sürüklenmektedir. Macit ve Neriman aşkları için ailelerine direnmek zorunda kalırlar. Önlerine çıkan engeller, aşılmaz birer duvar olacak gibi gözüküyor. Pelin, aşk ve en az aşk kadar güçlü olan intikam duygusu içindeyken, eline geçen fırsatları değerlendirmek için sonuna kadar gitmeye kararlıdır.
Apaci : Apache 1954 TRDUB HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 13:40 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 0 / Boyut: 677.17 MB / Tamamlandı: 26
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.4 6.4/10 Kategori: Western
Kategori: Türkçe Filmler > x264 / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt0046719/

Apaci : Apache 1954 TRDUB HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Bir Apaçi’nin Amerikan ordusuna karşı verdiği özgürlük mücadelesi konu ediliyor.


Fatih Harbiye BL 24 WebRip by cezadd TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 13:38 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 712.37 MB / Tamamlandı: 4
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Fatih Harbiye BL 24 WebRip by cezadd TORA

Açiklama :
Aşkın kazanması için direnen Neriman ve Macit, etraflarında kopan fırtınalara rağmen, sonsuza kadar birlikte olmaya söz verirler. Şinasi ve Rüya hayallerinin gerçekleşmesinin verdiği mutlulukla, okul için hazırlıklar yapmaya başlamışlardır. Araçoğlu Şirket, güven üzerine kurduğu duvarların yıkılmasıyla sarsılır. Pelin, Neriman'ı incitmek için eline keçden tüm fırsatları değerlendirmeye devam edecektir
Fatih Harbiye BL 23 WebRip by cezadd TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 13:34 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 718.28 MB / Tamamlandı: 6
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Fatih Harbiye BL 23 WebRip by cezadd TORA

Açiklama :
Neriman ve Macit, farklı dünyalara ait olsalar da aşkın gücüne bir kez daha tanık olacağız. Büyük aşklarını yaşamaya kaldıkları yerden devam eden Macit ve Neriman, birbirlerine direnmekten artık vazgeçerler. Şinasi ve Rüya, kurdukları ortak hayalleri olduğunu fark eder ve birlikte yeni bir adım atmaya karar verirler. Nihat, intikam arzusuyla tutuşurken, Fatih’e gönderdiği adamlarını, güzel bir karşılama töreni beklemektedir. Şahika, Cihan’la yakınlaşırken Gülter Hanım, bir annenin evladı ile imtihanını yaşamaktadır.
Fatih Harbiye BL 21 WebRip by cezadd TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 13:29 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 0 / Boyut: 718.9 MB / Tamamlandı: 5
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Fatih Harbiye BL 21 WebRip by cezadd TORA

Açiklama :
Uzun uğraşlar sonucu Macit’i yeniden kazanan Neriman, aşklarını doyasıya yaşamaya kararlıdır. Macit, gölge gibi sürekli karşılarına çıkan Şinasi’ye artık dur deme vaktinin geldiğini düşünür. Pelin, Macit’ten vazgeçmeyeceği gibi yeni planlar üzerine çalışmaya başlamıştır. Aslı, vicdanının sesine doğru giderken, Şahika’nın büyük sırrı gün yüzüne çıkıyor.
Sefkat Tepe BL 148 WebRip by cezadd TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 12:47 de , cezadd Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 0 / Boyut: 800.34 MB / Tamamlandı: 12
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Aksiyon | Drama
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Sefkat Tepe BL 148 WebRip by cezadd TORA

Açiklama :
Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.
Huzur Sokagi BL 67 Final Bolumu HDTvRip 1080p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 10:01 de , 10isilALBEN10 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 2 / Boyut: 1.27 GB / Tamamlandı: 32
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Huzur Sokagi BL 67 Final Bolumu HDTvRip 1080p AC3 by 10isilALBEN10 TORA

Açiklama :

Huzur Sokağı'nda, Selim hapse girer ve Feyza'dan sonunda boşanır. Aradan 23 yıl geçer. Herkes yaşlanır ve Feyza sokağı terk ederek başka bir yere yerleşir. Kızı büyümüştür. Yolları Bilal ile bir kez daha kesilecek olan Feyza'nın başına kötü bir olay gelir... Yerde yatan Feyza, başında elinden tutan Bilal, ayaktaki Nusret. Selim, Nusret'i öldürmek isterken araya Feyza giriyor ve Feyza bıçaklanıyor.. Bilal, 'Selim' diye haykırırken Nusret ambulans diye bağırıyor.. Sonuç olarak Feyza hastaneye kaldırılıyor, Selim ise karakola götürülüyor.. Ve final... Feyza hastanede yaşama veda ediyor... Huzur Sokağı muhteşem final bölümü ile izleyicilerine veda ediyor...

Karayip Macerası Inseln vor dem Wind 2012 DVDRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 07:23 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 14 / İndirilen: 0 / Boyut: 918.79 MB / Tamamlandı: 27
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.1 5.1/10 Kategori: Macera
Kategori: Türkçe Filmler > Divx Xvid / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1920970/

Karayip Macerası Inseln vor dem Wind 2012 DVDRip TRDUB XviD HDM
Batık bir geminin esrarını araştıran Claudia, kendini büyük bir maceranın içinde bulur.
İddialı bir tarihçi olan Claudia Harding, araştırmaları sırasında 16. yüzyılda yaşayan Aztek Prensesi ile evli bir soyluya ait batık geminin kayıtlarını bulur. Claudia, batık geminin izini sürmeye karar verir ancak işin içinde hazine de girince, bu hiç kolay olmayacaktır.
6 Milyon Dolarlık Adam The Six Million Dollar Man 1973 DVDRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 07:03 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 13 / İndirilen: 1 / Boyut: 768.2 MB / Tamamlandı: 29
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 7.1 7.1/10 Kategori: Bilim Kurgu | Macera
Kategori: Türkçe Filmler > Divx Xvid / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt0070700/

6 Milyon Dolarlık Adam The Six Million Dollar Man 1973 DVDRip TRDUB XviD HDM
Önemli bir test pilotu olan ve Nasanın tüm ileri uçuç cihazlarını test eden Albay Steve Austin, bir test sonrası işler ters gittiği için kaza yapar. Bir çok uzvunu kaybedip ölüme yaklaşan albay yeniden hayata döndürülür. Vücudunun büyük bölümü mekaniktir. O artik "Biyonik Adam Steve Austin"dir.
Ailemle Haftasonu Family Weekend 2013 HDRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 06:46 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 11 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.08 GB / Tamamlandı: 35
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.5 6.5/10 Kategori: Drama | Komedi
Kategori: Türkçe Filmler > BrRip-HdRip / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1821426/

Ailemle Haftasonu Family Weekend 2013 HDRip TRDUB XviD HDM
16 yaşında genç bir kız, ip atlama yarışmasını kaçırdıkları için, ebeveynlerini rehin alır.
Çılgına dönmüş bir ergen anne babası katıldığı bir yarışmayı unutunca onları rehin alır. Emily her gün anne babasının ihmalkarlığıyla yüzleşmektedir. Sonunda intikam almak isteyen Emily anne babasını rehin alarak gerçek bir aile olmanın ne demek olduğunu onlara öğretmeye karar verir.
Giriş Noktası Point of Entry 2007 DVDRip TRDUB XviD

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 06:23 de , cideli37 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 5 / İndirilen: 0 / Boyut: 895.99 MB / Tamamlandı: 12
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.3 5.3/10 Kategori: Aksiyon | Drama | Gizem
Kategori: Türkçe Filmler > Divx Xvid / Türkçe
http://www.imdb.com/title/tt1034405/

Giriş Noktası Point of Entry 2007 DVDRip TRDUB XviD HDM
Dedektif Miles Porter, vaftiz kızı Cindy'nin katillerini bulmaya kendisini adamıştır. Bir süre bu işe tüm vaktini verebilmesi için emekliliğini ister.

web counter