Torrent Kategorileri

Aile
Aksiyon
Animasyon
Belgesel
Bilim Kurgu
Biyografi
Drama
Fantastik
Gerilim
Gizem
Komedi
Korku
Macera
Müzik
Müzikal
Polisiye
Romantik
Savaş
Spor
Suç
Tarihi
Western
Evim: Home 2015 1080p BluRay x264 TR Altyazi - TORA

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 01:09 , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.44 GB / Tamamlandı: 1
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.8 6.8/10 Kategori: Aile | Animasyon | Fantastik | Komedi | Macera
Kategori: Yabancı Filmler > 1080P
http://www.imdb.com/title/tt2224026/

Evim: Home 2015 1080p BluRay x264 TR Altyazi - TORA

TR Altyazı film içerisinde mevcuttur. İyi Seyirler...Özet: Dünya'yı işgal eden ve burayı evleri kabul eden uzaylı Buflar, Dünya'yı yeniden düzenlerken, bütün insanlar taşındı. Ama bu süreçte beceriklik Lüle yakalanmaktan kurtuldu ve kendisini bir anda sürgün edilmiş bir Buf olan Of'la suç ortağı olarak buldu.

Serena 2014 TRDUB DVDRip XviD TORA

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 00:28 , TORABOT Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 4 / Boyut: 1.2 GB / Tamamlandı: 2
Torrenti İndir Magnet Link Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 5.4 5.4/10 Kategori: Drama
Kategori: DUAL / Dublaj Filmler > DVDRip / DivX / XviD
Anonim Yükleyicihttp://www.imdb.com/title/tt1247690/

Serena 2014 TRDUB DVDRip XviD TORA

Özet: Yeni yerleştikleri kentte sıfırdan bir hayat inşa eden ve kerestecilik işinde yükselen çift, mutlu bir birliktelik sürdürür. George’a her anlamda destek olan Serena, genç ve güzel olduğu kadar yetenekli ve kurnaz bir kadındır. Önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydıran Serena, bir gün sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyeceği gerçeğiyle yüzleşir ve bu haber Serena’nın iyice hırslanmasına yol açar. George’la evliliklerinden önce onun başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olduğunu öğrenen Serena; öğrendiği bu gerçeklikten sonra hayata karşı tüm hıncını artık bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanmaya başlar.


Turk Isi BL 08 WebRip By SALCI TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 02:17 , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 11 / İndirilen: 1 / Boyut: 325.05 MB / Tamamlandı: 14
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > TV Programlari

Turk Isi BL 08 WebRip By SALCI TORA

8. Bölüm – Çizim Robotu


Ne Munasebet BL 01 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 23:00 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 32 / İndirilen: 0 / Boyut: 916.45 MB / Tamamlandı: 58
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Ne Munasebet BL 01 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

1.Bölüm
Başrollerini ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in paylaştığı dizi; Birbirlerinden farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ayakta kalma mücadelelerini ve tabii ki nihayetinde birbirlerine aşık olmalarını, komedi ve aksiyonla harmanlayarak ekrana getirecek.
Demir (Sarp Levendoğlu), kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. Bununla birlikte özellikle kadınlarla sağlıklı ilişkiler kuramayan, onları anlamaya çalışmayan, sorumluluk nedir pek bilmeyen, gününü gün etmeye çalışan karakterdir. Hukuk fakültesini babasının zoruyla bitirmiştir. Doğayla iç içe bir hayat sürmekte, seyahatler yapıp doğa belgeselleri çekmektedir. Nil (Pelin Akil) ise, adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist bir avukattır. Bununla birlikte kendine güven sorunları vardır ve kadın olarak kendini pek beğenmez. Kötü talih, bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar...
Yapımcılığını ARC Film Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği dizinin senaryonusu Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes Ömeroğlu kaleme alıyor.
Yaz döneminin en iddialı yapımlarından Ne Münasebet’in oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça) ve Bahar Akça (Ahu) rol alıyor...

Tatli Kucuk Yalancilar BL 01 DVB XviD by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 22:13 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 21 / İndirilen: 0 / Boyut: 852.91 MB / Tamamlandı: 48
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Tatli Kucuk Yalancilar BL 01 DVB XviD by ramses77 TORA

1.Bölüm
Star’da ekrana gelecek olan, yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği, uzun süredir merakla beklenen “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinin jenerik müziğini ünlü sanatçı Sertab Erener hazırladı.
“BİZ, KİMİ SUÇLU KİMİ SUÇSUZ, TATLI KÜÇÜK YALANCILAR.”
Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi, Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor. Dizinin jenerik müziği de, Sertab Erener tarafından Tatlı Küçük Yalancılar için cover’landı.
Dizide genç yıldızlar Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Büşra Develi başrolleri paylaşacak.Yaz'in Oykusu BL 01 DVB XviD by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 21:03 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 14 / İndirilen: 0 / Boyut: 736.41 MB / Tamamlandı: 33
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Yaz'in Oykusu BL 01 DVB XviD by ramses77 TORA

1.Bölüm
Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur, Gamze Arslan’ın kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı, yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” Pazar günü saat 20:00'de Kanal D'de!
Yetiştirme yurdunda büyüyen ve tek hayali özgürlüğüne kavuşmak olan Yaz’ın hikayesinin konu alındığı dizinin ilk bölüm konusu şöyle;
Ünlü televizyon yüzü Umut Erpek’ in kendi programı olan “Umudunu Kaybetme” ye canlı yayın sırasında gelen sürpriz telefon bir anda herkesin hayatına bomba gibi düşer. Programa bağlanan bir hemşire, Umut’a 18 yıl önce ölü doğduğu kızının aslında hayatta olduğunu ve çocuk esirgemeye verildiğini söyler. Büyük bir şok yaşayan Umut, vakit kaybetmeden doğum sırasında kaybettiği kızının peşine düşer.
Umut, eski sevgilisi Mert’in annesi Nevra’nın araştırmaları sonucunda kızının yaşadığını öğrenir. Tüm bu gelişmeler Umut ve Mert’in de yıllar sonra yeniden yüz yüze gelmesine sebep olur.
Her şeyden habersiz, 18 yıldır yetiştirme yurdunda büyüyen Yaz ise; aile bildiği arkadaşları Ekim, Ferhat ve Caner ile Almanya’ya kaçıp yeni bir hayat kurmak için planlar yapar. Yaz, bu planı gerçekleştirebilmek için ihtiyaçları olan parayı gittiği okulun kasasından çalmaya karar verir.
Diğer yandan Umut ise yıllar sonra kızı Yaz’a kavuşabilmek için harekete geçer. Babası Mert ile Yaz’ı görmek için okuluna giderler. Yaz hiç beklemediği bir anda üstelik hiç de olmak istemediği bir durumda karşısında anne ve babasını bulur.


Sonsuzluk Projesi: Project Almanac 2014 1080p BluRay x264 DUAL TR-EN - TORA

Genişletmek için Tıkla!
Cuma saat 18:47 de , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 17 / İndirilen: 1 / Boyut: 2.85 GB / Tamamlandı: 66
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.3 6.3/10 Kategori: Bilim Kurgu | Gerilim
Kategori: DUAL / Dublaj Filmler > 1080P
http://www.imdb.com/title/tt2436386/

Sonsuzluk Projesi: Project Almanac 2014 1080p BluRay x264 DUAL TR-EN - TORA


Özet: Bir grup genç tesadüf eseri zaman makinesi yapma planı bulurlar ve kendilerine zaman makinesi yaparlar. Ancak işler bir yerden sonra kontrolden çıkmaya başlar.


Inadina Ask BL 01 HDTvRip 720p AC3 by TheWelleTy TORA

Genişletmek için Tıkla!
Cuma saat 01:05 de , TheWellety Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 17 / İndirilen: 0 / Boyut: 918.73 MB / Tamamlandı: 66
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 2.7 2.7/10 Kategori: Komedi | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt3456506/

Inadina Ask BL 01 HDTvRip 720p AC3 by TheWelleTy TORA

Açiklama :Laz kızı Defne, Arass Teknoloji'de bilgisayar mühendisi olarak işe başlayacaktır. Defne'nin maço abisi Çınar, kardeşinin kıyafetini açık bulur ve ona zorla dedesinin mevlidi için aldığı pantolonu giydirir. Defne şirketin otoparkında üstünü değiştirirken Arass Teknoloji'nin güçlü patronu Yalın'a yakalanır. Ancak Yalın'ın güvenlik olduğunu zanneder.

Defne şirket için çok önemli teknik bir sorunu çözer ama aynı anda Yalın'ın kim olduğunu öğrenir. Kendisine böyle bir oyun oynanmasını hazmedemediği için istifa eder. Yalın özür dilemek için peşinden koşar. Defne otoparkta tekrar üstünü değiştirirken önce Yalın'a, sonra Yalın'la birlikte abisi Çınar'a yakalanır.

Çınar bir temiz patakladığı Yalın'ı ezeli düşmanı ilan eder. Ama kardeşinden uzak tutmaya çalıştığı Yalın'ın kardeşine aşık olunca işler karışır.Kara Ekmek 1.Sezon TORA Boxset (22 Bolum)

Genişletmek için Tıkla!
02-07-2015 02:07 , TheWellety Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 1 / Boyut: 20.41 GB / Tamamlandı: 2
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 7.0 7.0/10 Kategori: Drama
Kategori: TV Kayitlari > Boxset
http://www.imdb.com/title/tt1454523/

Kara Ekmek 1.Sezon TORA Boxset (22 Bolum)

Konusu :
Büyük Hayalleriniz oldu mu? Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı? Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır. Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye'yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir. Şimdi Asiye bütün hırslarının ve arzularının da ötesinde bir yaşamın eşiğindedir.

Gece Takibi: Run All Night 2015 1080p BluRay x264 DUAL TR-EN - TORA

Genişletmek için Tıkla!
01-07-2015 16:51 , SALCI Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 8 / İndirilen: 0 / Boyut: 3.12 GB / Tamamlandı: 31
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.6 6.6/10 Kategori: Aksiyon | Drama | Gerilim | Gizem | Suç
Kategori: DUAL / Dublaj Filmler > 1080P
http://www.imdb.com/title/tt2199571/

Gece Takibi: Run All Night 2015 1080p BluRay x264 DUAL TR-EN - TORA

Bir zamanlar Gravedigger olarak bilinen Brooklyn´in en üretken gangster ve tetikçisi Jimmy Conlon (Neeson) şüphesiz daha iyi günler görmüştü! Uzun süre mafya babası Shawn Maguire´ın en iyi arkadaşı ve şimdi 55 yaşında olan Jimmy geçmiş günahları ve 30 yıldır bir adım gerisinde kendisini takip eden dedektif polis memuru (D’Onofrio) tarafından esir alınmıştır. Son zamanlarda Jimmy´ nin tek tesellisi bir kadeh viski bardağının dibinde gibi görünmektedir. Ancak, Jimmy kendisinden uzun zaman önce uzaklaşmış oğlu (Kinnaman) hedef haline geldiğinide, suç dünyasındaki ailesi ve kendisini uzun zaman önce terk etmiş gerçek ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.Kaçak Mike ile birlikte Jimmy´nin geçmiş hatalarının tek kefareti oğlunu, kendisiyle yüzleştiği bu aynı kader çıkmazında bir silahın ucundan korumak olacaktır. Jimmy´nin kafasını çevirebileceği hiç bir güvenli yön kalmamışken işleri doğru tamamlayabilmesi ve yalan sadakatleri fark edebilmesi için sadece bir gecesi vardır.Paramparca 1.Sezon TORA Boxset (31 Bolum)

Genişletmek için Tıkla!
01-07-2015 15:54 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 2 / İndirilen: 1 / Boyut: 26.78 GB / Tamamlandı: 9
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 6.6 6.6/10 Kategori: Drama | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Boxset
http://www.imdb.com/title/tt4075038/

Paramparca 1.Sezon TORA Boxset (31 Bolum)

Evet yine bir TORA boxsetiyle karşı karşıyayız. Hepsi kendi riplerimiz olan Paramparça Dizisi 1.Sezon Boxset Sunumunun içinde şu ana kadar yayınlanmış ve dizi bitiminden hemen sonra sunduğumuz 31 bölümün tamamı yer almaktadır. Keyifli seyirler dileriz.


Konusu:

Yeni sezonun favori çifti Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya olacak!
Beyazperdenin ve ekranların iki dev ismi Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’yı bir araya getiren ve tutkulu bir aşkın konu edildiği dizi yeni sezonda Star’da yayınlanacak. Mütevazi şartlarda hayatını sürdüren Gülseren ve kentin en prestijli restoran zincirinin sahibi Cihan’ın sıradışı fakat olanaksız aşk hikâyeleri sezonun iddialı yapımları arasında yerini alacak.
Aliye, Bin Bir Gece, Aşk ve Ceza gibi izlenme rekorları kıran yapımların senaristi Yıldız Tunç’un kaleme aldığı dizinin yönetici yapımcılığını Halil ile Menekşe, Yaprak Dökümü gibi önemli projelerle adını duyuran Özlem Yurtsever üstleniyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Asi, Gönülçelen, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan gibi dizilere imza atan ödüllü yönetmen Cevdet Mercan oturuyor.
Kiraz Mevsimi 1.Sezon TORA Boxset (51 Bolum)

Genişletmek için Tıkla!
29-06-2015 21:38 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 1 / Boyut: 45.67 GB / Tamamlandı: 3
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 4.7 4.7/10 Kategori: Komedi | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Boxset
http://www.imdb.com/title/tt4015496/

Kiraz Mevsimi 1.Sezon TORA Boxset (51 Bolum)

Evet yine bir TORA boxsetiyle karşı karşıyayız. Hepsi kendi riplerimiz olan Kiraz Mevsimi Dizisi 1.Sezon Boxset Sunumunun içinde şu ana kadar yayınlanmış ve dizi bitiminden hemen sonra sunduğumuz 51 bölümün tamamı yer almaktadır. Keyifli seyirler dileriz.


Konusu:

Öykü’nün en büyük hayali bir gün modacı Önem Dinçer‘le tanışmak ve çizimlerini göstermektir. Moda evi açılışını fırsat bilerek hayalini gerçekleştirmek için açılışa giden Öykü, Önem’le tanışamasa da çizimlerini asistanına ulaştırmayı başarır. Bu bile Öykü için büyük bir adımdır. Hayatında heyecanlı bir bekleyiş başlamıştır. Öykü’nün hayatındaki tek heyecan bu değildir. Çocukluk yıllarından beri aşık olduğu Mete’ye de açılmayı planlamaktadır. Ama hiçbir şey planladığı gibi gitmez ve Mete’yle olan ilişkisi büyük bir çıkmaza girer. Bu arada tesadüfler sonucu tanıştığı Ayaz’la aralarında daha ilk andan itibaren soğuk rüzgarlar esmeye başlar ama kader onları her fırsatta bir araya getirmeye kararlıdır.

Yesil Deniz 1.Sezon TORA Boxset (33 Bolum)

Genişletmek için Tıkla!
26-06-2015 22:14 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 6 / İndirilen: 0 / Boyut: 30.28 GB / Tamamlandı: 11
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 7.0 7.0/10 Kategori: Komedi
Kategori: TV Kayitlari > Boxset
http://www.imdb.com/title/tt4162900/

Yesil Deniz 1.Sezon TORA Boxset (33 Bolum)

Evet yine bir TORA boxsetiyle karşı karşıyayız. Hepsi kendi riplerimiz olan Yeşil Deniz Dizisi 1.Sezon Boxset Sunumunun içinde şu ana kadar yayınlanmış ve dizi bitiminden hemen sonra sunduğumuz 33 bölümün tamamı yer almaktadır. Keyifli seyirler dileriz.


Konusu:

Başrollerinde Burak Serdar Şanal, Öykü Çelik ve Melis Babadağ’ın yer aldığı merakla beklenen sımsıcak bir ege komedisi olan “Yeşil Deniz” 24 Ekim Cuma akşamı saat 19:55’te TRT 1 ekranlarında başlıyor. TFT Film’in yapımcılığını üstlendiği, Yahya Samancı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Ali Kara’nın kaleminden hayat bulan yeni komedi dizisi “Yeşil Deniz” in kadrosunda ayrıca Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Emin Gürsoy, Renan Bilek, Zeynep Gülmez, Nuri Gökaşan, Yener Gürsoy, Jale Aylanç, Nalan Yavuz, Semiha Bezek, Zafer Kırşan, Ahmet Somers ve Elvan Dişli gibi sevilen, usta ve genç oyuncularda yer alıyor. Ödemiş’in Birgi beldesinde çekimleri yapılan “Yeşil Deniz”, 90’lı yıllarda Yeşilova isimli kasabada yaşayan naif, komik ve büyük hayalleri olan küçük insanların hikayesini konu alıyor. Yaklaşık 1 ay önce gittikleri Birgi’de belde halkı ile kısa sürede kaynaşan oyuncular dizinin ilk bölümünü de Birgi halkıyla birlikte izleyecek. “Yeşil Deniz” 24 Ekim Cuma akşamı saat 19:55’te TRT 1 ekranında…

Yetenek Sizsiniz Turkiye Yari Finalleri 07.07.2015 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 00:59 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 13 / İndirilen: 3 / Boyut: 931.13 MB / Tamamlandı: 17
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Komedi | Müzik
Kategori: TV Kayitlari > TV Programlari

Yetenek Sizsiniz Turkiye Yari Finalleri 07.07.2015 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur heyecanının ardından yarı finalleri ile devam ediyor! Yetenekleri ve jürisi ile harika bir program sizleri bekliyor!

Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Eser Yenenler’in jüriliğini, Alp Kırşan’ın sunuculuğunu yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” birbirinden iddialı yarışmacılar ile

karşınızda olacak!

Finale çok az kaldı!

2. Tur’da izleyicilerin beğenisini kazanarak yüksek puan alan yarışmacılar, şimdi de yarı finalde finale kalabilmek için bütün hünerlerini sergileyecekler. Yarı finallerde izleyicilerden en yüksek puanı alan yarışmacı finali garantilerken, jürinin seçtiği bir yarışmacıda finale gitme şansını yakalayacak.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de; dansçılar, illüzyonistler, amatör komedyenler ve farklı yetenekler izleyicinin karşısına çıkacak, renkli görüntüler yaşanacak.

Binlerce kişinin arasından elenerek yarı finale kadar gelen yarışmacılardan kimler finale kalacak? Hangi yetenek birinci olacak?
Bes Kardes BL 09 DVB XviD by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Saat: 00:47 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 14 / İndirilen: 1 / Boyut: 729.32 MB / Tamamlandı: 22
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 9.3 9.3/10 Kategori: Aile | Drama | Komedi
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt4195264/

Bes Kardes BL 09 DVB XviD by ramses77 TORA

9.Bölüm
Başeğmez Kardeşler, Şarkı Yarışmasına Katılıyor
Sait, Canan'a olan borcu ödeyebilmek için çıkış yolu aramaktadır. Orhan, şarkı yarışmasına katılmaya karar verir.
Büyük ödül ile Canan'a olan borcu ödeyebileceklerini söyler. Başlangıçta şarkı yarışmasına soğuk bakan Sait ve diğer kardeşler bir süre sonra kendini işin içinde bulacaktır. Fakat Orhan işleri karıştırınca Başeğmez Kardeşleri büyük sürprizler bekler.Adi Mutluluk BL 03 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 22:38 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 18 / İndirilen: 3 / Boyut: 796.16 MB / Tamamlandı: 34
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Komedi | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Adi Mutluluk BL 03 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

3.Bölüm
Yapımcılığını Kiraz Mevsimi ve Aşk Yeniden’in yapımcısı Süreç Film’in üstlendiği, başrollerini Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı FOX’un yeni dizisi “ADI MUTLULUK” içinizi ısıtmak için geliyor.
Kumsal’ın babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzanan bir özgürlük yolculuğu hikayesi; Adı Mutluluk!
Babasını karşısına aldığı gün tanıştığı Batu sayesinde mutluluğu aramak için İstanbul’a gitme kararı veren Kumsal; tıpkı annesinin yıllar önce yaptığı gibi evi terk eder ve kendini bir anda bir yurt odasında bulur! Kumsal artık İstanbul’dadır. Burası Kumsal’ın kendi ayakları üstünde durmayı, yalnızlığı, hayal kırıklıklarını ve dostluğu öğreneceği yerdir. Başarılı oyuncu kadrosu, kaliteli senaryosu, heyecanlı ve renkli sahneleri ile Adı Mutluluk bu yazın en ses getiren dizisi olacak...


Nuran Yılmaz - Nesilden Nesile Miras Türküler 2015

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 21:16 , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 92.55 MB / Tamamlandı: 11
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Nuran Yılmaz - Nesilden Nesile Miras Türküler 201501. Kar Yağar Bardan
02. Kınayı Getir Ana
03. Kuyudan Su Çekerler
04. Dut Yedim Tuttu Beni
05. Kara Basma İz Olur
06. Halaylım Yar
07. Erzurum Ovaları
08. Bitlis’te Beş Minare
09. Kağızman’a Ismarladım
10. Diyarbakır Bu Mudur
11. Sarı Gelin
12. Eledim Eledim Höllük Eledim
13. Kışlalar Doldu Bugün
14. Yandı Ha Yandı
15. Kırmızı Gül Demet Demet
16. Dersim Dört Dağ İçinde
17. O Yar Gelir
18. Dağlar Dağımdır Benim
19. Havada Bulut Yok
20. Bitlis’in Önünde
Jehan Barbur - Don'wanna Fall For You Single 2015

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 20:47 , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 5.77 MB / Tamamlandı: 5
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Jehan Barbur - Don'wanna Fall For You Single 2015


01. Don’wanna Fall For You
İdil Ağaoğlu - Self Control (Taner Çetin Artpop 84) Single 2015

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 20:31 , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 8.44 MB / Tamamlandı: 8
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

İdil Ağaoğlu - Self Control (Taner Çetin Artpop 84) Single 2015

01. Self Control (Taner Çetin Artpop 84)
GülSara & Ziynet Sali - Follow Me Single 2015

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 20:17 , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 9.02 MB / Tamamlandı: 6
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

GülSara & Ziynet Sali - Follow Me Single 2015


01 Follow Me
Erol Şahin - Sevda Kurdu 2015

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 20:04 , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 4 / İndirilen: 0 / Boyut: 87.31 MB / Tamamlandı: 4
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Erol Şahin - Sevda Kurdu 2015
01. Ah Rize’de Olsam
02. Tirabizon ‘dan O Yana
03. Sevda Kurdu
04. Kar Yağar Aralık’ta
05. Oflu-Bayburtlu-Rizeli
06. Hazalum
07. Açma Camları Açma
08. Marabudam Yaylası
09. Pirana
10. Mahmut Dayı
11. Eski Sevdaluklarım
12. İslan Salarha
13. Kandavam
14. Atma Türkü
15. Yureğum Dali Bugün
16. Kar Yağıyor Sulama
Aziz Şimşek - Kırkısrak 2015

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 19:43 , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 107.13 MB / Tamamlandı: 4
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Aziz Şimşek - Kırkısrak 2015
01.Bugün Sazım Düzen Tutmaz
02.Gerçek Sevda
03.Haniya Yalancı
04.Sel Misali
05.Aşkı Sevdayı Bilmeyen
06.Vurulmuşum Dağ Başında
07.Nerdesin
08.İkisinin Farkı Yoktur
09.Duman Çökmüş
10.Kırkısrak
11.Bir Gün
12.Söyle Bileyim
13.Bu Sevdaya Düşeli
14.Geçti Zaman
15.Gözlerini Sevdiğim
16.Merhaba
Çeşitli Sanatçılar - Arabesk Dünyam 2 2015

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 19:18 , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 5 / İndirilen: 0 / Boyut: 49.58 MB / Tamamlandı: 6
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Çeşitli Sanatçılar - Arabesk Dünyam 2 2015

01. Hacer Özil – Gözün Arkada Kalmasın
02. Nedim Zeper – Oysa Sen
03. Kıraç – Eledim Eledim
04. Cem Yıldız – Koyu Kara
05. Cem Yıldız – İmkansız
06. Nilgül – Yazımı Kışa Çevirdin
07. Sonat – Soyadın Bende Kaldı
08. Varol – Yeşil Başlı Gövel Ördek
09. Nilgül – Halimi Sorma
Ali Rıza Gultekin - Neyla 2015

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 03:14 , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 0 / Boyut: 72.71 MB / Tamamlandı: 9
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Full Albumler

Ali Rıza Gultekin - Neyla 2015Ali Rıza Gültekin - Bu Sene
Ali Rıza Gültekin - Dil Efendim
Ali Rıza Gültekin - Elin Dilinden
Ali Rıza Gültekin - Güzel Bu Nasıl Sevdaymış
Ali Rıza Gültekin - Hon Havası
Ali Rıza Gültekin - Istemem Evimden Gurbete Çıkmak (U.h)
Ali Rıza Gültekin - Kara Bahtım
Ali Rıza Gültekin - Karakoyun
Ali Rıza Gültekin - Neydem
Ali Rıza Gültekin - Sana Kolay Gelir
Ali Rıza Gültekin - Usandım
Ali Rıza Gültekin - Vefasız
Ali Rıza Gültekin - Yolcum
Elin Oglu 04.07.2015 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 02:09 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 8 / İndirilen: 0 / Boyut: 750.95 MB / Tamamlandı: 8
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Komedi | Müzik
Kategori: TV Kayitlari > TV Programlari

Elin Oglu 04.07.2015 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Yetenek Sizsiniz Turkiye Yari Finalleri 06.07.2015 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 01:35 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 17 / İndirilen: 1 / Boyut: 931.06 MB / Tamamlandı: 31
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Komedi | Müzik
Kategori: TV Kayitlari > TV Programlari

Yetenek Sizsiniz Turkiye Yari Finalleri 06.07.2015 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur heyecanının ardından yarı finalleri ile devam ediyor! Yetenekleri ve jürisi ile harika bir program sizleri bekliyor!

Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Eser Yenenler’in jüriliğini, Alp Kırşan’ın sunuculuğunu yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” birbirinden iddialı yarışmacılar ile

karşınızda olacak!

Finale çok az kaldı!

2. Tur’da izleyicilerin beğenisini kazanarak yüksek puan alan yarışmacılar, şimdi de yarı finalde finale kalabilmek için bütün hünerlerini sergileyecekler. Yarı finallerde izleyicilerden en yüksek puanı alan yarışmacı finali garantilerken, jürinin seçtiği bir yarışmacıda finale gitme şansını yakalayacak.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de; dansçılar, illüzyonistler, amatör komedyenler ve farklı yetenekler izleyicinin karşısına çıkacak, renkli görüntüler yaşanacak.

Binlerce kişinin arasından elenerek yarı finale kadar gelen yarışmacılardan kimler finale kalacak? Hangi yetenek birinci olacak?Acil Ask Araniyor BL 16 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 00:35 , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 14 / İndirilen: 1 / Boyut: 1 GB / Tamamlandı: 21
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Acil Ask Araniyor BL 16 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

16.Bölüm
Nisan kendisini kaçıran Yaralı Yüzlü Adamın elinden Abidin sayesinde kurtulur. Artık Sinan’la arasında bir engel kalmamıştır.
Nisan, Berzan’ın Ayla’ya evlenme teklif edeceğini öğrenince büyük bir planlama içine girer. Sinan’ı da bu romantik koşuşturmanın içine sürükleyecektir. Ayla Berzan’ın kendisine evlenme teklifi edeceğini tesadüfen öğrenir. Sürekli bu anı bekler, giyinir süslenir. Berzan için ortam hazırlamaya çalışır.
En sonunda Berzan’dan beklediği ilgiyi bir türlü göremeyince umudunu yavaş yavaş kaybedecektir. Abidin, Berzan’ın evlenme teklifi organizasyonunun kendi restoranında yapılması için Nisan’ı ikna eder. Yardım edeyim derken yine her şeyi eline yüzüne bulaştıracak, aksilikler peşini bırakmayacaktır.


Kirgin Cicekler BL 02 HDTvRip 720p AC3 by 07BRN91 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Dün Saat: 00:04 , 07BRN91 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 18 / İndirilen: 0 / Boyut: 943.56 MB / Tamamlandı: 35
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Kirgin Cicekler BL 02 HDTvRip 720p AC3 by 07BRN91 TORA

Açiklama : Kirgin Cicekler BL 02 HDTvRip 720p AC3 by 07BRN91 TORATutar Mi Tutar BL 02 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 19:37 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 10 / İndirilen: 0 / Boyut: 749.36 MB / Tamamlandı: 16
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Tutar Mi Tutar BL 02 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

2.Bölüm
Show TV’de, Haziran’da ekrana gelecek dizide, Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ahmet Kürşat Öçalan, Bahadır Efe, Hilmi Özçelik, Zeynep Kankonde, Ceyda Ateş, Su Kutlu, Açelya Özcan, Rıza Sönmez, Selen Uçer, Barış Aytaç, Ferdi Sancar, Celal Tak, Caner Alkaya, Ferhat Baynal, Kerem Muslugil ve Tuna Arman başrolleri paylaşıyor. Yapımını BKM’nin, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı dizinin senaryosunu da Erkan Ersezer kaleme alıyor.
“Tutar Mı Tutar”, “eski Yeşilçam filmleri” tadında ve “mahalle dizileri” sıcaklığında absürd bir mahalle komedisi. Dizinin hikayesi, iki yakın arkadaşın, bir gün uyandıklarında kendilerini bir dizinin başrol karakterleri olarak bulmalarıyla başlıyor. Bu iki yakın arkadaşın, başrolünde yer aldıkları diziden kurtulmaya çalışırlarken, mahalledeki karakterlere gittikçe; aşk, aile, dostluk gibi sımsıcak ilişkilerle bağlanmalarıyla da hikaye gelişiyor.

Euro Truck Simulator 2 R.G. Mechanics

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 13:30 de , greedy47 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 7 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.37 GB / Tamamlandı: 21
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı
Kategori: Programlar ve Oyunlar > PC Oyunları

Euro Truck Simulator 2 R.G. Mechanics

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri
• İşletim Sistemi: Windows XP (SP3)/Vista/7
• Çift çekirdekli 2.4 GHz işlemci
• 2 GB sistem belleiği
• 256 MB bellekli ekran kartı (GeForce 7600 GT-sınıfı eşdeğer veya üstü kart)
• 1.5 GB boş disk alanıEn Çok Dinlenen Haziran 2015 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Pazartesi saat 12:03 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 11 / İndirilen: 1 / Boyut: 360.05 MB / Tamamlandı: 72
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

En Çok Dinlenen Haziran 2015 TORA01. Demet Akalın - Ders Olsun
02. Demet Akalın - Gölge
03. Demet Akalın - Pırlanta
04. Simge - Miş Miş
05. Demet Akalın - Şerefime Namusuma
06. Demet Akalın - Özüme Döndüm
07. Demet Akalın - Beş Yıl
08. Demet Akalın - Çalkala
09. Gülşen - Bangır Bangır
10. Mustafa Sandal - Kadere Bak
11. Demet Akalın - Seven Sever
12. Hadise - Yaz Günü
13. Demet Akalın - Günaydın Abla
14. Ajda Pekkan - Yakarım Canını
15. Demet Akalın - Bekleyemedin Mi
16. Yalın - Benimki
17. Ece Seçkin - Aman Aman
18. Berkay - Benim Hikayem
19. Murat Dalkılıç - Kırk Yılda Bir Gibisin (feat. Emrah Karaduman)
20. Ferhat Göçer - Yıllarım Gitti (Kendimle Yüzleştim)
21. Serdar Ortaç - Balım
22. Demet Akalın - Ya Sana Birşey Olursa
23. Demet Akalın - Gidenlerin Kalanları
24. Murat Dalkılıç - İki Yol
25. Funda Arar - Yediverenim
26. Demet Akalın - Matmazel
27. Gülben Ergen - Aşkla Aynı Değil
28. Gülşen - Dan Dan
29. Demet Akalın - Ders Olsun (Dj Ufuk Akyıldız Club Remix)
30. Göksel - Denize Bıraksam
31. Gülşen - Ellerinden Öper
32. Soner Sarıkabadayı & Ozan Çolakoğlu - Unuttun Mu Beni
33. Mustafa Sandal - Ben Olsaydım
34. Mabel Matiz - Gel
35. Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası - Olmazsa Olmazımsın
36. Gülşen - Bir Fırt Çek
37. Aydın Kurtoğlu - Hayırlı Günler
38. Bengü - Feveran
39. Yıldız Tilbe - Gönül Vakti
40. Güliz Ayla - Olmazsan Olmaz
41. İrem Derici - Nereden Bilecekmiş (feat. Emrah Karaduman)
42. Deniz Seki - Hayat İki Bilet
43. Mustafa Ceceli - Gül Rengi
44. Demet Akalın - İntikam (feat. Emrah Karaduman)
45. Sıla - Hediye
46. Ayşe Hatun Önal Feat. Onurr - Güm Güm
47. Hande Yener - Sebastian (feat. Volga Tamöz)
48. Gülşen - Büyük Hatırın Var (feat. Ozan Çolakoğlu)
49. Gülşen - En Sevdiğim Yanlışım
50. Serdar Ortaç - Konuş Yüzüme
Tuncay Balcı - Emanet 2015

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 14:04 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 0 / Boyut: 79.04 MB / Tamamlandı: 19
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Tuncay Balcı - Emanet 2015Tuncay Balcı - Bende Şu Dünya'ya ( Emanet )
Tuncay Balcı - Bir Cahil Birazcık Mesnet Bulunca
Tuncay Balcı - Daha Senden Gayrı Aşık Mı Yoktur
Tuncay Balcı - Deli Gönül ( U.H. )
Tuncay Balcı - Dertli Gönlüm
Tuncay Balcı - Dost Bağının Meyveleri Erişti
Tuncay Balcı - Düşlerim Yol Alır
Tuncay Balcı - Gel Benim Sevdiğim
Tuncay Balcı - Gönül Ne Gezersin
Tuncay Balcı - Gül Yüzlü Cananım
Tuncay Balcı - Kabahat Değildir
Tuncay Balcı - Medet Sevdiğim
Tuncay Balcı - Seher Vakti Çıkmış Yolun Üstüne
Tuncay Balcı - Sus Ağlama Benim Biçare Gönlüm
Tuncay Balcı - Tokat Elleri
Tuncay Balcı - Yari Olmayanın Yarası Mı Olur

Ayna - Sevmek

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 14:03 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 7 / İndirilen: 0 / Boyut: 3.72 MB / Tamamlandı: 27
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Ayna - Sevmek (Single) 20151.Sevmek
Rafet El Roman - Şipşak 2015

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 14:03 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 8 / İndirilen: 0 / Boyut: 6.32 MB / Tamamlandı: 37
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Rafet El Roman - Şipşak (Single) 20151.Şipşak
Onur Şan - Göresim Var 2015

Genişletmek için Tıkla!
Pazar saat 14:03 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 7 / İndirilen: 0 / Boyut: 103.53 MB / Tamamlandı: 23
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Onur Şan - Göresim Var 20151.Merak Etme Sen
2.Sar Saçına Sürdür Beni
3.Sivas'a Düşse Yolumuz
4.İnsan Olmaya Geldim
5.Karadeniz Havası
6.Yoğurt Koydum Dolaba
7.Mavrova
8.Turşusunu Kursunlar
9.Göresim Var
10.Azerbaycan Güzeli
Show Radyo Top 20 - Temmuz 2015

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 23:40 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 10 / İndirilen: 1 / Boyut: 136.65 MB / Tamamlandı: 76
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Show Radyo Top 20 - Temmuz 201501 - Gülşen - Bangır Bangır.mp3
02 - Soner Sarıkabadayı - Unuttun Mu Beni
03 - Bengü - Feveran
04 - Volga Tamöz - Sebastian (feat. Hande Yener)
05 - Ferhat Göçer - Yıllarım Gitti (Kendimle Yüzleştim)
06 - Sıla - Hediye
07 - Berkay - Benim Hikayem
08 - Ozan Doğulu & Ece Seçkin - Aman Aman
09 - Ajda Pekkan -Yakarım Canını
10 - Aydın Kurtoğlu - Hayırlı Günler
11 - Gökhan Tepe - Kader
12 - Sinan Akçıl - Ayıp Yani
13 - Gökhan Türkmen -Taş
14 - Gülben Ergen Feat Oğuzhan Koç - Aşkla Aynı Değil
15 - Göksel - Denize Bıraksam
16 - Funda Arar - Yediverenim
17 - Hadise - Yaz Günü
18 - Mustafa Sandal - Kadere Bak
19 - Demet Akalın - Ders Olsun
20 - Kenan Doğulu - Aşk ile Yap (Club Mix)
Hobbit - Beklenmedik Yolculuk : The Hobbit - An Unexpected Journey 2012 TRDUB HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 23:35 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 3 / İndirilen: 0 / Boyut: 1.22 GB / Tamamlandı: 8
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
IMDB Puanı: 8.0 8.0/10 Kategori: Fantastik | Macera
Kategori: DUAL / Dublaj Filmler > 720P
http://www.imdb.com/title/tt0903624/

Hobbit - Beklenmedik Yolculuk : The Hobbit - An Unexpected Journey 2012 TRDUB HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Bilbo Baggins sakin hayatını rutin bir şekilde sürdürürken kapısı çalınır ve içeriye Gandalf girer. Bilbo Baggins ve beraberinde 13 cüce, Ejderha Smaug’un zamanında cücelerden çaldığı hazineyi kurtarmak üzere uzun bir macera için ilk adımlarını atacaklardır.


Kiralik Ask BL 03 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 22:56 de , 07BRN91 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 18 / İndirilen: 0 / Boyut: 845.69 MB / Tamamlandı: 50
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Kiralik Ask BL 03 DVB XviD by 07BRN91 TORA

Açiklama : burayaIliski Durumu Karisik BL 01 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 22:26 de , ramses77 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 17 / İndirilen: 0 / Boyut: 949.69 MB / Tamamlandı: 58
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Drama | Komedi | Romantik
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Iliski Durumu Karisik BL 01 HDTvRip 720p AC3 by ramses77 TORA

1.Bölüm
Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.
Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor.
Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.


Ask Zamani BL 01 HDTvRip 720p AC3 by 07BRN91 TORA

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 21:50 de , 07BRN91 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 0 / Boyut: 825.24 MB / Tamamlandı: 25
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi

Ask Zamani BL 01 HDTvRip 720p AC3 by 07BRN91 TORA

Orhan, her ne kadar kızlarını bu ufak kasabada daha kolay zapt edebileceğini düşünse de hayat kızlarının önüne yeni aşklar çıkarmaktadır. Sema, babasının düşmanı Yahya'nın adamı olduğunu bilmeden Fikret'le görüşmektedir. Eda, babasına bir kere daha yakalanma pahasına Doktor Levent ile görüşmekten vazgeçmez. Ok yaydan çıkmıştır bir kere... Üstelik Orhan'ın kötü şöhreti, burada da peşini bırakmamaktadır. Karıştığı bir olay yüzünden, ezeli düşmanı Emniyet Amiri Tekin tarafından hapse atılır. Bu durum başta büyük kızı Sema olmak üzere kızlarında hayal kırıklığı yaratır.Kenan Doğulu - Aşk İle Yap (Single) 2015

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 01:01 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 4 / İndirilen: 0 / Boyut: 10.38 MB / Tamamlandı: 37
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Kenan Doğulu - Aşk İle Yap (Single) 20151. Aşk İle Yap
2. Aşk İle Yap (Ozan Doğulu Club Mix)

Ezo - Liman 2015

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 00:44 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 9 / İndirilen: 0 / Boyut: 70.81 MB / Tamamlandı: 52
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Ezo - Liman 20151. Liman
2. Saf Kalbim
3. Anlamız Fırtına
4. Hançer
5. Aylı Geceler
6. Sakla Beni Sar
7. Hasret Çiçeğim
8. Git Diyemem (feat. Rafet El Roman)
Sen Benimsin BL 03 HDTvRip 720p AC3 by TheWelleTy TORA

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 00:40 de , TheWellety Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 12 / İndirilen: 0 / Boyut: 940.36 MB / Tamamlandı: 37
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO Tanıtım Videosu
Kategori: Drama
Kategori: TV Kayitlari > Türkçe / Dizi
http://www.imdb.com/title/tt0431385/

Sen Benimsin BL 03 HDTvRip 720p AC3 by TheWelleTy TORA

Açiklama : Ejder ve Nağme düğün sonrası yepyeni bir hayata başlarlar. İkisi de çok mutludur. Mutluluklarını bozan tek şey Elvan’ın varlığıdır. Nağme Elvan’la aynı evde yaşamak istememektedir. Ejder, Elvan’ı İstanbul’a, kimsenin onu bulamayacağı güvenli bir yere göndermek ister. Ancak Elvan’ın abisi Beşir’in herkese zarar verecek büyük bir planı vardır. Yenilmezler ailesini zora sokacak bu plan Nağme’yi çok önemli bir kararın eşiğine getirecek, Ejder’e olan sevgisi bir kez daha sınanacaktır. Elvan’dan kurtulmaları sandıkları kadar kolay olmayacaktır.Çeşitli Sanatçılar - Power Türk - En İyiler 2015

Genişletmek için Tıkla!
Cumartesi saat 00:13 de , secer31 Tarafından Yüklendi.
Kaynaklar: 13 / İndirilen: 0 / Boyut: 67.5 MB / Tamamlandı: 71
Torrenti İndir Torrenti Şikayet Et Torrent Tanımı NFO
Kategori: Müzik
Kategori: Müzik > Türkçe

Çeşitli Sanatçılar - Power Türk - En İyiler 20151.Ayşe Hatun Önal – Çak Bir Selam
2.Bengü – İkinci Hal
3.Deniz Seki – Hayat 2 Bilet
4.Gökçe – Reva
5.Gökhan Tepe – Gelsen De Anlatsam
6.Göksel – Sen Orda Yoksun
7.Gülden Mutlu – Yatsın Yanıma
8.Gülşen & Murat Boz – İltimas
9.Hadise – Prenses
10.Kolpa – Gurur Benim Neyime
11.Mabel Matiz – Gel
12.Murat Dalkılıç – Yani
13.Ozan doğulu ft. Ece Seçkin – Hoşuna Mı Gidiyor
14.Özgün – Öpücem
15.Şebnem Ferah – Şemsiyenin Altında

web counter